Oксана

Ідеальне комбо

Ідеальне комбо

Medik8 Gentle Cleanse Hydrating Rosemary Foam

Ніжна, невагома пінка з розмарином (аромат доволі насичений, але мене не дратує) Використовую її вранці. Добре очищує шкіру, не має відчуття стягнутості після використання.

Активні компоненти:

  • гліцерин - покращує рівень зволоження шкіри,
  • екстракт юки - регенерує епідерміс,
  • лимонна кислота - AHA кислота, ніжно освітлює тон шкіри,
  • олія листя розмарину - одна з найцінніших олій в ароматерапії, має антибактеріальні властивості, захищає від розмноження шкідливих бактерій на поверхні шкіри.
Ідеальне комбо
Ідеальне комбо

Хороша пінка, але мені більше подобається вранці вмиватись гелем, що не піниться, тому шукаю ранкову вмивачку далі.

9/10

Моя улюблена вечірня вмивачка. Гель густої консистенції, прозорий, має приємний аромат, добре піниться. Шкіра після вмивання чиста, свіжа, сяє, не стягнута.

Активні компоненти:

  • саліцилова кислота - очищає сальні залози, має протизапальну дію,
  • мигдальна кислота - регенерує і покращує структуру шкіри, освітлює пігментні плями,
  • молочна кислота - має антибактеріальні властивості, пом'якшує шкіру і підтримує ліпідний бар'єр,
  • екстракт малини - заспокоює шкіру, регулює надмірне вироблення себуму,
  • екстракт мангустана - має антиоксидантні та протизапальні властивості, дбає про захисний бар'єр шкіри.

Гель дійсно працює. Це вже моя третя баночка. Економний, вистачає невеликої кількості, для того, щоб вмити обличчя. 150ml мені вистачає на рік використання.

10/10