O’Ostah

Як швидко висушити лак для нігтів

Як швидко висушити лак для нігтів

Знайти свій ідеальний лак для нігтів - задача із зірочкою. Я маю фаворитів у нюді, а от із кольоровим покриттям - повне фіаско. Нещодавно моя душа забажала червоного, улюблена сушка закінчилась, тому у хід пішли поради "Як швидко висушити нігті" з інтернету.  Що спрацювало, а що ні - ділюся з вами.

Скажу одразу, що сушити нігті проточною водою - погана ідея. По-перше, у крані вода не недостатньо холодна, по-друге - є вірогідність змазати покриття напором. Знавці рекомендують занурювати пальці у ємність з крижаною водою - охолодженою у морозильній камері або з кубиками льоду. Методика наступна: чекаємо пару хвилин поки лак підсохне, «пірнаємо» у миску на 3 хвилини і...

Ним я користуюся вже багато років та використовую звичайну оливкову олію з кухні. Ідеально, якщо вона буде у спреї, якщо ж ні - крапайте за допомогою піпетки. Інші джерела рекомендують наносити на покриття олійку для кутикул. Який метод допоміг швидше висушити лак - дивіться у відео⬇️

Тут у мене сталися флешбеки у дитинство. Мабуть, це найпопулярніший спосіб сушки лаку у домашніх умовах, про який я чула і який безрезультатно повторювала багато разів. Чи то у моїй підлітковій голові не складалось, що краще перемикати фен  на холодне повітря, чи він не мав такої опції - вже не згадаю. Спойлер: перемикання не допомогло😂

Найчастіше пропонують потримати нігті у морозилці (зізнавайся, ти теж так робила?😂), але мої пальці ще не відійшли від крижаної води, тому тестую інший варіант. Часто лак погано сохне через неправильну температуру, тому перед використанням пляшечку радять охолоджувати протягом 15-20 хвилин.

Якась варварська порада, але цікавість перемогла.

Перестати страждати дурницями і використовувати спеціальну сушку або закріплювач. Я вже писала про своє найкраще бюджетне відкриття - топ-закріплювач від Quiss. З ним сушка звичайного лаку займає 10 хвилин, покриття носиться мінімум тиждень, манікюр нереально глянцевий… І усе це щастя коштує 50 гривень.

  • Перед нанесенням лаку потрібно трішки підшліфувати нігтики бафом.
  • Не варто нехтувати обезжирюванням нігтьових пластин. Дуже раджу спеціальні спиртові серветочки, вони знадобляться вам не тільки в манікюрі, але і у побуті.
  • Чим тонший шар - тим більше шансів, що покриття просохне швидше і не вкриється бульбашками.
  • Не варто наносити лак одразу після гарячої ванни…

... але усе це ви знаєте і без мене😉

Якщо у вас є топ найкращих лаків, які швидко сохнуть - діліться. Бо хочеться витрачати час на корисні справи, а не ось це все😂