Кузя Ю-а

Оазис для сухої шкіри від LUM

Оазис для сухої шкіри від LUM

Хочу поділитися засобами по догляду за сухим типом шкіри обличчя від бренду LUM.

Я обрала засоби, що закривають повну щоденну рутину та складаються з пінки для вмивання, тоніку та ідеальної сироватки.

Від регулярного використання я отримала помʼякшення шкіри, свіжість, здорове сяйво, ефективне зволоження та усунення сухості що переслідувала мене в зимовий період (шкіра відчувала дискомфорт і на вулиці від холоду та вітру, і від сухості в домі). Але завдяки цим засобам, я вже про то забула.

В цьому пості хочу описати пінку та тонік більш детально.

Одразу додам спільне - це приємний квітково-професійний аромат 💕

Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою для сухої шкіри - LUM Washing Foam, 150ml

Пінка для вмивання - гарантує комфортне і, що важливо, ефективне очищення. Що забезпечує відчуття свіжості та оновленості. Має приємний аромат.

Гіалуронова кислота забезпечує оптимальне зволоження та живлення шкіри, відновлює пружність, надає здоровий блиск.

Гідролат іланг-ілангу стимулює регенерацію клітин, володіє пом'якшуючими та антисептичними властивостями. Кокосова олія сприяє утриманню вологи, пом'якшує, тонізує, покращує місцевий імунітет в клітинах шкіри.

Д-пантенол сприяє регенерації клітин, ефективно зволожує та дезінфікує шкіру обличчя, надає сяйво.

Максимально економний засіб за рахунок пружної піни. Ідеально працює помпа. Один натиск і вистачає на повноцінне вмивання.

Не сушить, не викликає алергії, аромат що викликає залежність.

Оазис для сухої шкіри від LUM
Оазис для сухої шкіри від LUM

Заспокійливий тонік для обличчя - підтримує оптимальний водний баланс, не викликаючи відчуття стягнутості.

Пантенол регенерує на клітинному рівні та усуває пост акне.

Алантоїн робить шкіру м’якою та підвищує бар’єрні властивості, захищаючи її від негативного впливу навколишнього середовища.

Тонік дуже приємний до шкіри. Відчуття зволоження, бархатистої текстури та насиченості шкіри.

Тут знову таки, засіб економний. Я з непривички перший раз взяла як свій попередній тонік, а виявилось, що треба дійсно трошечки і вистарчає на все личико. Зручно і приємно. Для таких як я, я б туди теж дозатор поставила)

За останній час, з моїми експериментами зі шкірою, я зараз ніби десь в спа і відпочиваю. Шкіра оживає на очах 💕

І ще окремо поділюсь сироваткою від LUM! Кожен засіб виправдав довіру 🫶