ДАРÍЯ КÓВАЧ

МІЙ ПОДАРУНОК ВЖЕ У МЕНЕ!

МІЙ ПОДАРУНОК ВЖЕ У МЕНЕ!

Мені не пощастило взяти участь у тестуванні новинок, але у вислові "якщо твоє,обовʼязково прийде до тебе" вже вкотре переконуюсь.

Тому що могла протестувати лиш новинку 4в1, а тепер маю такий крутий набір🙈

Я завжди підглядаю і не можу дочекатись розпаковки, але здогадувалась,що буде не по 1 позиції, коли Вікторія не уточнювала відтінок (як це інколи було🙈)

Та все ж упакування не підгледіти, а радості від того, що я вже ЗНАЮ,що там не менше. Бо не могла дочекатись 😍

МІЙ ПОДАРУНОК ВЖЕ У МЕНЕ!
МІЙ ПОДАРУНОК ВЖЕ У МЕНЕ!

Тут все те, що я дуже хотіла!

💞

Та сама SKYHIGH у відтінку БУРГУНДІ. Вибачте,але це мрія і вона у мене! Я казала вам, що маю роздратування на свою туш Скай хай, саме на чорну. Бо до цього у мене було дві рожеві,класичні і таких відчуттів не було. Тому я дуже хочу, щоб і ця виявилась комфортною 🥹

💞

Далі той самий рожевий помічник, якого я чекала з моменту появи його у американських блогерів. У нас все завжди пізніше зʼявляється і апетит нагуляти дуже легко)

Та не поспішала з покупкою одразу, бо по-перше все ще чекала тестування) А по-друге, були неоднозначні відгуки від наших українських красунь.

Тепер вже я точно зможу оцінити, чи сподобається мені чи ні. Відтінки цікаві,бо один ніби за темний для мене (на фото фільтр, реальні відтінки вже в дописі про них). Буду ділитись вже поступово своіми враженнями

У них, до речі, вже був продукт 4в1. Але він ставав матовим, та в деяких ділянках підсушував мою і так суху шкіру. Але я його любила за ідеальний Фотошоп в живу на обличчі

💞

Ну і останнє, це ті самі плампери. Тут універсальні відтінки. І той самий 004, який я вже маю) На новий око поклала моя мама (а її акаунт можливо ви вже бачили тут, вона ще поки не пише, але може колись🤫)

Тож у мене вже -1😂

Але мені дуже подобається ефект і вигляд на губах, я задоволена. І дуже хочу, щоб в Україні зʼявився відтінок cocoa zing

Ну все, пішла тестувати🥰

Обіймаю💌