Marinka🌈Rainbow

Хочу також приєднатися до щасливих власниць подарункового боксу від Maybelline та MAKEUP Club

Хочу також приєднатися до щасливих власниць подарункового боксу від Maybelline та MAKEUP Club

Всім привіт ❤️

Скажу відверто,дуже чекала цього вечора так як додаток НП показував що от от має приїхати мій подарунковий бокс який я виграла в конкурсі до дня закоханих в MAKEUP Club ❤️

І ось довгоочікувана посилочка вже в мене)

Сказати що я щаслива - це нічого не сказати)

Хочеться подякувати MAKEUP Club за ці неймовірні,невпорторні емоції ❤️

Бокс від Maybelline це просто 🔥

В ньому зібрані всі найпалкіші та бажаніші новинки .

Хочу також приєднатися до щасливих власниць подарункового боксу від Maybelline та MAKEUP Club
Хочу також приєднатися до щасливих власниць подарункового боксу від Maybelline та MAKEUP Club
Хочу також приєднатися до щасливих власниць подарункового боксу від Maybelline та MAKEUP Club

Про цю туш я мріяла,вона є в моєму списку бажань і хто зна чому до цього часу я її ще не замовила, проте правильно зробила в результаті так як отримати її в подарунок та зробити перші враження безцінно. Взагалі туш від Maybelline Sky high в класичному чорному кольорі моя улюблена вже впродовж декількох років, завжди є в моїй косметичці . Тепер цікаво протестувати новинку. Кольорових відтінків туші в мене немає і не було, тому дуже цікаво спробувати)

Бачила огляди дівчат і дуже зацікавилась цією тональною основою. Я якраз обожнюю glow ефект на шкірі, сподіваюсь ми потоваришуємось) В боксі два відтінки - 01 та 05 - більш світлий та темніший. Чудово що поклали у двох відтінках,буде простіше визначитись та знайти свій.

Надзвичайно приємно було побачити в боксі блиски плампери для губ Maybelline в трьох чудових відтінках 🔥

Мені подобаються такі кольори) хоча вони здаються достатньо яскравими,на губах напів прозорі. Один спробувала . Пече але терпимо, нічого страшного) одразу на губах відчувається приємне тепло.Буду із задоволенням тестувати косметику, пізніше детально розповім про кожен продукт.

А зараз Дякую! Дякую! Дякую!