Mandarinka

Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру та педикюру "М'яке лезо"

Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру та педикюру "М'яке лезо"

Начиталась дуже багато позитивних відгуків на сайті на цей засіб для педикюру і вирішила, що і самій треба спробувати, оскільки не завжди є багато часу на те, щоб проробити процедуру повноцінно.

Засіб одразу є у флаконі 500мл - менше немає, щоб просто затестити. Дозатор дуже зручний, після того, як засіб використувала - він не забивається.

Всередині - рідина середньої густини, більше до рідкої, прозора. Запах домінує все-таки чайного дерева, але трошки - не радикально.

Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру та педикюру "М'яке лезо"

Не зважаючи на те, що виробник каже, що засіб не дуже підходить для сухої шкіри, є компоненти які врівноважують один одного:

  • Гліцерин - слугує зволожувачем
  • Олія чайного дерева - заживляє рани і навпаки підсушує
  • Алантоїн провокує розчинення відмерлих клітин шкіри, тим самим оновлюючи її.
  • Ефірна олія лемонграсу - має антисептичний ефект.

Мій спосіб використання “спа-ванни” для педикюру:

  • Трошки набрала теплої води
  • Додала засіб і доповнила ванночку теплою водою до утворення піни
  • Після ванночки роблю педикюр
  • Використовую шкарпетки Shelly - https://club.makeup.com.ua/post/32185/
  • Кайфую від результату

✔️Піна тримається доволі довго (весь час поки робила ванночку), більшість пін для ван такої стійкості не мають 😁

✔️ Не має неприємних відчуттів під час використання, не викликало їх і після (сухості чи чогось такого)

✔️ Дійсно доволі гарно розмягчає шкіру стоп, але зазначу що у мене і не було дуже запущеного варіанту. Все ж результат мене порадував.

✔️ Багатий склад, який не просто готує до педикюру, але і доглядає за шкірою.

Можу від себе рекомендувати засіб і ставлю йому 5/5.