Zera Khaibulaeva

Просто знахідка для шкіри навколо очей

Просто знахідка для шкіри навколо очей

Привіт, красуне♥️

Зона навколо очей потребує лагідного догляду, тож з цими засобами я завжди дуже обережна. Чим раніше за нею доглядати, тим краще.

Я шукала крем на заміну La roshe posay, яким користувалась пів року, в нього вийшли терміни, а я навіть не закінчила його.

Цей крем значно дешевший, але і маловідомий, як на мене. Тут вже треба було йти у ва-банк і тестувати.

Отже тестую я цей крем вже місяць і можу поділитись першими враженнями.

Просто знахідка для шкіри навколо очей
Просто знахідка для шкіри навколо очей
Просто знахідка для шкіри навколо очей

Крем запакований у картонну коробку, на якій інформація про склад та коротенький опис.

Туба маленька об’ємом 15 мл. Має носик щ отвором для нанесення. Якщо порівнювати з тюбиком від La roshe, то цей носик має більший отвір, засобу при надавлюванні виходить більше, я і наношу його більше, бо він дуже чудово поглинається.

Вік: 25+.

Консистенція:не рідка, не тече.

Аромат: так, крем має від душку, але віддушка ледь помітна і доволі натуральна, легенький аромат лаванди. Якщо взяти маленьку навіть засушену квітку лаванди, то вона має інтенсивніший аромат. А тут майже не відчувається, хіба якщо піднести крем до носа.

Рекомендовано наносити на очищену шкіру під очі вранці та ввечері. Я наношу ще на повіко, дівчата писали, що крем сприяє росту вій, тож я вирішила це перевірити. І знаєте, мої вії дійсно навіть за місяць стали густіші☺️

Незнаю, чи крем допомагає, але така тенденція мені подобається.

Виробник зазначає, що це органічна косметика, а крем має веганську формулу.

Ingredients/INCI:

Aqua-вода.

Vitis Vinifera Seed Oil-олія виноградної кісточки, сприяє гарному зволоженню.

Squalane-сквалан-природний ненасичений вуглеводень. Одержують із жиру печінки акули. У невеликих кількостях міститься в оливковій та рисовій олії, в олії пшеничних зародків. Має пом'якшувальні, бактерицидні властивості. Легко засвоюється шкірою. дорогий інгредієнт.Ідентичний до шкіри.

Glycerin-гліцерин.

Propanediol-зволожувач.

Sorbitan Stearate-емульгатор, стабілізатор.

Sucrose Cocoate-емульгатор, який використовується в косметичних композиціях для пом’якшення та зволоження шкіри, містить суміш ефірів сахарози та кокосових жирних кислот у водному розчині етанолу.

Glyceryl Stearate-емульгатор,емолент.

Persea Gratissima Butter-освітлена олія авокадо.

Xylitol-зволожувач.

Urea-сечовина, зволожувач, ідентичний до шкіри інгредієнт.

Stearic Acid-емолент,регулятор вʼязкості.

Resveratrol-антиоксидант.

Proline , Arginine , Threonine, Lysine HCl -амінокислоти, ідентичні до шкіри інгредієнти.

Зволожувачі:

Glutamic Acid, Glycine,

Alanine, Serine, PCA, Sodium

Lactate, Sodium PCA,

Betaine, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia Oil- лавандова олія.

Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol- розчинник, регулятор вʼязкості.

Dehydroacetic Acid, Parfum,linalool.

Загальні враження: мені подобається ефект зволоження шкіри навколо очей цим кремом. Він не має миттєвої дії, як дорогі креми, які мають часто купу силіконів і створюють плівку, яка дає ефект розгладження зморшок.

Дякую за увагу ♥️

Ще і ще раз хочу привітати нашу квіточку Євгенію з Днем народження ♥️