Missmili

Purito vs Erborian

Purito vs Erborian

Вже так було багато сказано про ці bb-шки,що пропоную їх порівняти,бо як кажуть Purito-це більш бюджетний аналог bb від Erborian

У мене Erborian у відтінку Clair,Purito-21

Моя шкіра світла,бліда,є переодичні висипання і сліди від акне,комбінованого типу-лоб і підборіддя найпершими починають блистіти

Purito vs Erborian

Обʼєм Erborian-можна придбати в обʼємі 15 мл і 40 мл(стара версія була 45 мл)

Purito-представлений у обʼємі 30 мл

Вартість

Erborian-за версію 15 мл-500-800 грн,версія в 40 мл 1000-2000 грн,тут залежить від знижок,буває дешевше,буває ні.

Purito-обʼєм 30 мл 400-600 грн.

Пакування і зручність:

Erborian-зручний тюбик з тонким носиком,засіб з нього не витікає

Purito-теж зручний тюбик,носик широкий,але також нічого не витікає

Сонцезахист

Erborian-spf 20

Purito-немає

Корисності у складі

Erborian-вітамін Е,екстракт локриці-проти пігментації,екстракт женьшеню-тонізація,ніацинамід-проти запалень.

Purito-у складі ніацинамід,пантенол для заспокоєння,екстракт центелли азіатської-для заспокоєння в регенерації шкіри,вітамін Е,алантоїн-для заспокоєння і відновлення шкіри

Консистенція

Erborian-густа,вміру плотна не розтікається

Purito-не густа,але не розтікається

Аромат

Erborian-нейтральний,майже без запаху

Purito-нейтральний,майже без запаху

Колір Erborian “clair” - найсвітліший відтінок з рожево-помаранчевим підтоном зовсім не світлий,для дуже світлої шкіри може не підійти,хоч він і підлаштовується під колір шкіри,але не на всі 100%,і в тому його і плюс і мінус,плюс в тому що цей відтінок надає обличчю дуже здоровий і гарний вигляд,мінус - треба гарно розтушовувати по краям,бо буде видно перехід і білосніжкам наврядче підійде

Purito-має сірий підтон,і здається затемним,але якимось магічним чином він ідеально підлаштовується під колір шкіри,і навіть переходів не видно!Для світлої шкіри-ідеально!

Нанесення Erborian-при нанесенні пальцями для мого тону шкіри виглядає дуже плотним і насиченим,тому тільки пензлик або спонж

Purito-гарно виглядає при нанесенні як і пальцями,так і спонжиком і пензликом

Фініш Erborian-сяйний,еластичний,на обличчі не застигає,може бруднити одяг.

Purito-також сяйний і еластичний,може відбиватися на одязі

Вигляд на шкіріErborian- виглядає дуже натурально,немає ефекту маски,під мій тон шкіри найкраще виглядає влітку коли є невелика засмага.Пори та шелушіння не підкреслює,вирівнює загальний тон,надає ефекту наче твоя шкіра,але трошки краще

Purito- також виглядає гарно і натурально,і не видно на шкірі,без ефекту маски,не підкреслює пори і шелушіння.

Стійкість і покриття

Erborian-загальний тон вирівнює але запалення не маскує ,тут тільки консилер в поміч.Стійкість в цілому хороша,навіть в кінці робочого дня загальний тон ще трохи присутній.Під кінець дня пігмент може збиратися в зоні крил носа і перенісся

Purito

Перекриття легке,вирівнює загальний тон,великі запалення не маскує.

Сходить поступово і рівномірно,під кінець робочого дня його майже не видно,і також може скописуватись пігмент в зоні крил носа і перенісся

Розхід Erborian-в мене стара версія в 45 мл,то такого обʼєму мені вистачило на рік,розхід і справді дуже маленький за рахунок того що bb дуже легко тушується і розподіляється по обличчю

Purito-розхід більший ніж в erborian, думаю за рахунок легкої консистенції,він наче миттєво всотується і вирівнюється на шкірі,що потрібно додавати більше продукту.

Комедогенність

Важко сказати,бо загалом моя шкіра схильна до комедонів та періодичних висипань.За час користування Erborian і Purito -більше чи менше комедонів не стало.

Довгий час я користувалась bb від erborian,і не зважаючи на його невеликі недоліки була цілком задоволена,purito мене приємно вразив,і на данний момент перевагу надаю саме йому-за колір який підлаштовується на 100% і сам тон майже непомітний на шкірі,за сяйний натуральний фініш і за помірну ціну))