Hanna Domashenko

Гудбай посічені кінчики - або постійна рутина на шляху до гарного волосся.

Гудбай посічені кінчики - або постійна рутина на шляху до гарного волосся.

Почну з того, що вже років 5, якщо не більше - мій догляд за волоссям обов'язково включає в собі використання термозахисту!

Без цієї детальки жодна сироватка не врятує ваші посічені кінчики (навіть найпрофесійніша та найдорожча)! Дії термозахисту можна не побачити у повсякденному житті...Однак через пів року волосся, у догляд якого включено термозахист і де він відсутній - має кардинально різний вигляд! Перевірено на собі, хоч і, на жаль, в мене немає показового фото свого волосся з тих часів... Кінчики волосся були ламкими й сухими. Єдине,що їх рятувало - вчасно зістригати їх у перукаря.

Я з тих дівчат, хто сушить волосся феном (не дайсоном, а звичайним;), хто чи не щодня вирівнює і без того рівне волосся (о, не питайте...сама не розумію цієї логіки), хто час від часу робить собі локони.

На сьогодні користуюсь цим продуктом від Garnier! Слід додати, що не треба ганятися за дорогим термозахистом - навіть недорогий продукт буде добре працювати!

Garnier поєднує в собі термозахист та водночас догляд за волоссям, хоч, мабуть, має суто візуальний ефект через силікони в складі)

Однак, продукт дієвий, працюючий. Волосся не обтяжене. Як бонус, має гарнющий аромат соковитих фруктів.

Також додаю фото кінчиків волосся після миття. Останній раз знімали кінчики десь 3 місяці тому. Як на мене - результат хороший, бо вирівнюю волосся майже щодня.

Гудбай посічені кінчики - або постійна рутина на шляху до гарного волосся.
Гудбай посічені кінчики - або постійна рутина на шляху до гарного волосся.