Кузя Ю-а

Гель локальної дії для зменшення висипань

Гель локальної дії для зменшення висипань

Бюджетно, якісно, ефективно! Ось так я опишу трьома словами цей засіб і максимально раджу до покупки.

Так, іноді за приємну ціну можна реально придбати дієвий засіб.

До прикладу, гель локальної дії для зменшення ознак недосконалостей шкіри від The Elements — це спеціальний засіб, який гарантує чудовий результат.

Засіб усуває запалення, чинить загоювальну дію .

Особливості The Elements Blemish Remedy Gel:

- сірка (7.5%) зменшує виразність плям, знімає запалення та пригнічує розвиток бактерій;
- саліцилова кислота (0,75%) є чудовим антисептиком, відновлює епідерміс, робить тон шкіри більш світлішим і рівним, зменшує запалення та очищає сальні залози, відлущує верхній шар епідермісу;
- сенегальська камедь акації пом'якшує та розгладжує, нормалізує гідробаланс шкіри та зміцнює її захисні функції;
- сік листя алое пом'якшує ороговілий шар і пришвидшує процеси регенерації, ефективно допомагає при висипу на обличчі;
- гамамеліс має цілющі властивості, застосовується для проблемної шкіри заспокоює подразнені ділянки, знімає почервоніння та зволожує епідерміс.

Спосіб використання: Нанесіть тонкий шар на потрібну ділянку. Використовуйте місцево, тільки для обличчя.

Мушу додати, що косметика вважається професійною та родом з Британії.

І це реально крутий бюджетний засіб, що дійсно підсушує прищик та знімає набряк без сильно засушування шкіри навколо. Ну і приклад мого використання.

Як бачите, початково болючий, гормональний прищик з набряком. Нанесли крем, показала ефект за 3 години та за 12 годин. Кремчик доречі гарно підсихає на шкірі, тому всі ніч я спала з ним.

що скажете? Як вам результат?

Гель локальної дії для зменшення висипань