Anna Volkova

Зачіска для весільної фотосесії за допомогою кудрявого методу

Зачіска для весільної фотосесії за допомогою кудрявого методу

Розпочну з того, що кудрявий метод я не дуже полюбляю! Він займає багато часу, та на кожен день така зачіска для мене трішки важка, оскільки треба робити рефреш, не можна розчісуватися, та багато інших. недоліків.

Але так як я готувалася до весільної фотосесії, передивилася безліч різних фото, і вирішила дати шанс своїм кучерям!

В той час я вже ходила з кучерями більше як рік, але для фотосесії завдання було зробити їм максимально гарними!

Фото як я зазвичай вкладаю кучері!

Зачіска для весільної фотосесії за допомогою кудрявого методу

Використовувала я ці засоби достатньо довго, мені навіть здалося що їх дія була краща та більш помітна кожного наступного використання! Тобто з першого разу єффект був не настільки гарний як наступні рази!

За неділю або дві до фотосесії я почала тестити кудрявий метод саме з цими засобами!

1. Шампунь для підкреслення кучерявих завитків волосся

John Frieda Frizz-Ease Dream Curls Shampoo

Шампунь безсульфатний саме для кудрявого волосся, не дуже гарно піниться але гарно промиває, та вистачає на довго!

2. Кондиціонер для підкреслення кучерявих завитків волосся

John Frieda Frizz-Ease Dream Curls Conditioner

Кондиціонер це окрема любов, купляю я його вже 4 раз!

Не дуже густий, але після нього волосся мʼяке та головне кожен локон закручується гарно наче пружинки ☺️

3. Спрей для створення ефекту кучерявого волосся

John Frieda Frizz-Ease Dream Curls Styling Spray

Та спрей, спрей гарний, але для мене єдиний мінус те що він робить прядки твердими, наче як після лаку!

Наношу його я на мокре волосся, але після висихання все одно дає такий єффект склеєних прядок ( може комусь так подобається більше, але я полюбляю коли волосся мʼяке )

Едине до цієї трійки я додала крем для в'юнкого волосся KayPro Curl ! Наносила на вологе волосся, та після починала вже сушити дифузором( точніше дифузора у мене так і немає, я використовувала сіто-дуршлаг 😅)

Одже декілька разів тренування, та вийшов супер результат з яким я вже і була на фотосесії!

Візажист закріпила прикрасу, тоненька гілочка з перлинами, яку виготовили на замовлення.