Anna Volkova

Засоби для волосся від Phyto

Засоби для волосся від Phyto
Засоби для волосся від Phyto

Я дуже люблю тестувати різні засоби для волосся, але водночас у мене є звичка, якщо щось сподобається, я буду замовляти це постійно, ну або поки не рішусь знайти щось новеньке.
І як раз хотіла поділитися цім класним брендом, якій був моїм фаворитом довгий час!

Перший раз купила я продукцію цього бренду в аптеці у Франції!
Шукала я у той час щось, що врятує мене від страшного випадіння волосся, і саме цей бренд мені дуже розхвалили працівниці в аптеці у франції. Тому я взяла зразу шампунь, вітаміни та ампули ( про них буде нижче).
І все мені здається я закохалася у цей бренд з першого застосування, і була віддана його більше двох років.

Рhyto вважається професійним брендом засобів для волосся, заснованим ще 1964 році.
Взагалі вся концепція бренду основана на екологічному підході до виготовлення продукції та має концепцію фітотерапії ( використовує лікувальні трави).
Воні виготовляють засоби на основі понад 700 різноманітних рослинних екстрактів та запатентованих формул, розроблених у власних лабораторіях.
Якщо подивитися їх асортимент продукції то в них є засобі для будь яких проблем з волосся (навіть для чоловіків).

Зразу скажу, зараз вони трішки оновили свої засоби! Саме такій шампунь як у мене не знайшла, але цей дуже схожий.

Цей шампунь то моя любов! По перше запах, він пахне наче м'ятна цукерка!
Освіжаючий, з ментолом, трішки рідкий, треба наловіться ним користуватися, але він дуже класно вимиває волосся.

Чесно кажучи це далеко не спрей, це більш густий крем! Але я для термозахисту навпаки дуже полюбляю густі крема ( мені здається так краще в них дія)
Сам крем приємний, гарно пахне (трішки травами), я наносила завжди на вологе волосся тому мені не обтяжував, та не робив його жирним.

На жаль на сайті також не знайшла! Але дуже був гарний крем, для пошкодженого волосся!

Легкій та з приємним ароматом!

На жаль вже не залишилося в мене баночок(
Але саме ці добавки я пропила три баночки, у час коли волосся лізло просто страшно, і дія від них була помітна!
Десь через місяць волосся перестало випадати!

Тому засоби у цьго бренду деже гарні, та натуральні, і тепер з оновлиними варіантами, дуже хочеться спробувати щось новеньке!