Anna Volkova

Другий шанс нічної маски Pumpkin sleeping pack

Другий шанс нічної маски Pumpkin sleeping pack
Другий шанс нічної маски Pumpkin sleeping pack

Думаю про цю маску вже писали дуже багато, але хочу залишити і своє враження від неї!

Познайомилася я з нею завдяки MakeUp, коли додавали до замовлення подарунки, і мені декілька разів потрапляти трикутнички саме з цією маскою. Я звісно просто їх клала у шафу і забувала.

Але одного разу я все таки вирішила спробувати, і від першого трикутника я була в захваті, і зразу замовила собі у більшому обʼємі. І ось два рази скориставшись мені здалося що у мене від неї почали зʼявлятися висипи.

І звісно знов на довгий час вона пішла стояти у шафу.

Знайшовши її, я зразу вирішила ще разок спробувати, там паче останній час мая комбінована-жирна шкіра почала дуже шилушитися, та зʼявилося багато сухої шкіри.

І о диво за один раз шкіра стала супер мʼякою, зникли всі шелушіння та почервоніння! І дійсно шкіра стала набагато кращою,ніяких висипів також вона не викликала.

Тому тепер я використовую її десь раз на тиждень.

ЕДИНИЙ МОМЕНТ я наношу її не на всю ніч. Чесно кажучи я побоялася, згадуючи що може саме вона викликала висип, тому нанесла я її як звичайну маску, десь на 20хв, і результат мене задовольнив, тому продовжую так само наносити.

Сама маска дуже легка, схожа на гель для обличчя.

При нанесенні вона прозора, та дуже швидко поглинається шкірою, залишаючи легкий жирний шар.

Також побачила, якщо нанести її багато, то вона скочується якщо продовжити терти руками.

Тому краще наносити зовсім трошки.

І все таки другий шанс для маски видався дуже вдалим😊