Дарина🦉

Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham

Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham
Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham
Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham

Привіт красуні!

Сьогодні буду нахвалювати шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" Tink . Такого ефекту від цього шампуня я неочікувала.

Зовнішній вигляд

Пластикова пляшечка, чорного кольорого, з зображенням соковитого манго. Кришка фліп-топ, міцно закрівається. Об'єм 500 мл. ( є 250 мл ).

Аромат та консистенція

Аромат мене підкорив - солодке соковите манго🥭. Аромат залишається на волоссі доволі тривалий час, я його відчуваю на протязі 12 годин.

Консистенція доволі густа рідина, білого кольору, з мерехтинням. Гарно розподіляється по волоссю, сильно піниться. Легко змивається водою.

Склад ( інформація з сайту )

Water, Sodium Coco Sulfate, Cocamidоpropyl Betaine, Coco Glucoside,  PEG-7 Glyceryl Cocoate, Mangifera Indica (Mango) Extract, Trimethylsilylamodimethicone(and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Glycerin, Hydrolyzed Silk Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-44, Parfum, Lactic Acid, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propilene Glycol, Methylclorisothiazolinone and Methylisothiazolinone.

Рідкий шовк є одним з найефективніших компонентів у боротьбі з млявим і тьмяним волоссям. Він активно зміцнює і глибоко зволожує структуру волосся, відновлює пошкоджені локони, розгладжує їх кутикули.

Враження від застосування

Я власниця жирного типу волосся, та сухих кінчиків. Мию волосся кожен день. Не можу обходитися без маски/бальзаму, розчесати волосся без спеціальний засобів дуже важко.

Результат, я помітила вже після першого користування, а саме:

  • Шампунь добре очищує волосся, вимиває "до скрипу" (люблю такий ефект);
  • Гарно зволожує та живить волосся;
  • Волосся стає слухняним та розсипається;
  • Розчісується без проблем, без спеціальних засобів ( на фото, волосся вимите тільки шампунем, та висушене феном);
  • Волосся лагідне та приємне на дотик;
  • Приємний аромат, довго тримається на волоссі;
  • Я скоротила миття на один день ( це величезний плюс для мене );
  • Економічний в використанні
  • Бюджетний

Мінуси

Мінус полягає в тому, що мені тепер потрібні всі засоби цього бренду з манго🥭 ( бальзам, маска, гель для душу, все що є з цим ароматом ). Ну дуже мені сподобався шампунь.

Для мене це 100/10. Обов'язково буду пробувати ще якісь засоби для волосс від Tink .

Рекомендую спробувати цей шампунь, і дякую за увагу!❣️

Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham
Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham
Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" - Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Sham