KsuLv

Естетичне задоволення від CHI.

Естетичне задоволення від CHI.
Естетичне задоволення від CHI.

Бренд професійної косметики для волосся CHI заснований в 1986 році Американським косметологом Фаруком Шехом. Особливістю косметичних виробів є те, що в якості основного інгредієнта для всієї косметики виступає натуральний гідролізований шовк, одержаний з кокона метелика шовкопряда. Шовк робить локони неймовірно блискучими і чудово зберігає вологу всередині волосся. Підлаштовуючись на молекулярному рівні у структуру волосся, він реконструює її саме в тому місці, де вона була порушена. Ну що ж, звучить привабливо? Чи не так?

Тепер давайте розберемось на основі власного досвіду.

  1. Шампунь для пошкодженого волосся CHI Deep Brilliance.

Що обіцяє виробник?

🟢 Вітамін Е, пантенол та гідролізований шовк пом'якшують та зволожують;

🟢 Оливкова олія інтенсивно живить волосся;

🟢 Олія лаванди надає сяйва;

🟢 Кокосова олія насичує волосся;

🟢 Вітамінами і жирними кислотами, роблячи його м'яким і блискучим;

🟢 Натуральні рослинні екстракти нормалізують гідробаланс, надають відновлюючу дію.

Про шампунь:

Шампунь має середню консистенцію, приємний аромат і гарно піниться. Відповідно і розхід дуже економічний. Обʼєму 500 мл вистачить мені ой як надовго.

Моє враження:

✅ Шампунь гарно очищує і зволожує волосся (відчувається наявність олій у складі), для освітленого волосся в самий раз, він ніби «живить» його.

✅ Робить волосся візуально гладкішим, навіть без бальзаму не заплутує його.

❌ Для жирного типу волосся може прискорювати забруднення.

У мене жирний тип, тому я чергую його з пілінгами та кератолітичним шампунем. Результат мене цілком влаштовує.

Естетичне задоволення від CHI.

Що обіцяє виробник?

🟢 Комплекс містить протеїни шовку, пшениці, сої та кукурудзи, які зміцнюють структуру волосся.

🟢 Зволожує волосся, обволікає невагомою захисною плівкою, що утримує вологу та нейтралізує негативний вплив зовнішніх факторів.

Про засіб:

Має олійну консистенцію, розхід ну дуууже економічний, аромат приємний. Наношу на вимите, вологе волосся перед розчісуванням.

Моє враження:

✅ Ідеально розплутує волосся;

✅ Робить його гладким і ніжним на дотик (і дійсно ніби покриває захисною плівкою);

✅ Не обтяжує волосся.

Що обіцяє виробник?

🟢 Олія благотворно впливає на пошкоджене волосся, відновлює і згладжує його;

🟢 Інтенсивно зволожує кутикулу, згладжує її, обволікаючи волосся захисною плівкою для неймовірного блиску.

Про засіб:

Аромат ніжний, засіб максимально економічний, я беру одну краплинку і розподіляю по сухому волоссю.

Моє враження:

✅ Робить волосся гладким і рівним;

✅ Забирає "пушистість";

✅ Надає блиску;

✅ Не обтяжує.

Не знаю як там на рахунок відновлення пошкодженого волосся, але продукти роблять освітлене волосся більш привабливим за це я і люблю Chi! ❤️

Результат засобів на відео 🥰