Lytvynenko

Шампунь для схильного до жирності волосся L'Oreal Professionnel

Шампунь для схильного до жирності волосся L'Oreal Professionnel

Швиденько про початкові дані: жирний тип шкіри голови, брудне волосся уже зранку наступного дня; інколи - ваечері першого дня. Густе, пористе і часто без обʼєму.

Мию волосся за потребою, але не втрачаю надії знайти шампунь, що подовжить свіжість волосся.

L'Oreal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo - шампунь з професійної лінійки, що розроблений для жирного типу шкіри і глибокого очищення.

Шампунь для схильного до жирності волосся L'Oreal Professionnel
Шампунь для схильного до жирності волосся L'Oreal Professionnel

Пакування: пластикова пляшка (300 мл) із щільною кришкою, закривається надійно.

Аромат: травʼянисто-свіжий, подібний до чоловічого.

Консистенція: густа, що приємо здивувало. Витрата такого шампуню менша. Дає пружну піну, навіть при першому нанесенні утворюється багато піни з невеликою краплини продукту.

Відчуття на шкірі: після перших 2-3 використань було досить незвичне відчуття тотальної чичтоти шкіри голови, я б сказала, до якогось скрипу. І легкий свербіж, що пройшов на 4е миття. Лупи або подразнень не було.

Волосся під час миття було досить жорстке. І таке ж жорстке воно и залишається, якщо не використовувати бальзам або маску та незмивні засоби.

Ефект та враження: після висихання волосся у коренях стає більш обʼємне, ніж зазвичай. Шкіра голови очищена бездоганно, цьому сприяє склад продукту, про який пізніше. Волосся розсипчасте та мегачисте по відчуттях до кінця дня, що мене потішило і дало надію, що зранку не доведеться використовувати сухий шампунь, або мити волосся. Але ж ні, на ранок - звична картина, жирні і брудні корені.

Зазначу одразу, що в описі вказана присутність глини (6%), яку я так і не знайшла у складі 🤷🏻‍♀️

  1. Aqua - Вода, яка є основною складовою для розчинення інших інгредієнтів.
  2. Sodium Laureth Sulfate - Поверхнево-активна речовина, що відповідає за очищення волосся, утворює піну.
  3. Citric Acid - Лимонна кислота, яка використовується для регулювання рівня pH шампуню.
  4. Coco-Betaine - Поверхнево-активна речовина, що допомагає забезпечити гладке очищення без пересушування шкіри та волосся.
  5. Sodium Chloride - Натрій хлорид, використовується як загустювач.
  6. Ammonium Hydroxide - Гідроксид амонію, може використовуватися для регулювання pH шампуню.
  7. Hexylene Glycol - Розчинник, який може використовуватися як розподільник і розгортка.
  8. Sodium Benzoate - Консервант, який допомагає забезпечити тривалу тривалість продукту.
  9. Sodium Hydroxide - Гідроксид натрію, який також може використовуватися для регулювання pH.
  10. Salicylic Acid - Саліцилова кислота, яка може бути використана для очищення та відлущування шкіри голови.
  11. Polyquaternium-10 - Полікватерніум-10, зволожувальний і антистатичний компонент.
  12. Linalool, Coumarin, Limonene - Ароматичні речовини, які додають приємний запах до шампуню.
  13. Parfum / Fragrance - Ароматизатор, який також відповідає за запах шампуню.

Отже, склад тут не еко 🌱, але і не найстрашніший. Не варто забувати, що цей шампунь не для мʼякого очищення.

Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sodium Hydroxide та Salicylic Acid можуть викликати подразнення, чутливим бути до цього уважними ❗️

А загалом, глибоке очищення нам дадуть ті ж самі ПАР та саліцилова кислота, що досить добре відлущує шкіру голови.

Не дивлячись на те, що цей шампунь не виправдав мої очікування, він залишив приємні враження, адже, хочаб на повний день дав відчуття чистого та розсипчастого волосся з дуже добрим обʼємом.

Використовуючи в соло, можна дещо пересушити волосину, адже він не з мʼяких. Але з маскою та незмивашками - все чудово.

Можу радити, і навіть буде самій цікаво почитати, який ефект дає на різних типах шкіри голови.