Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри

Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри

Ензимна пудра від Medi-peel - це мій must have. Користуюся нею вже 4 місяці. Це додатковий догляд для моєї чутливої шкіри. Очищує дуже добре, недивлячись на те, що пудра дуже ніжна. Я користуюся 2 рази в тиждень, замість звичайної пінки для вмивання. Ще інколи додатково використовую, коли помічаю якийсь висип. Вона не сушить шкіру. Зменшила сальні нитки та позширені пори, вирівнює тон.
Пудра, дрібненька, легко розчиняється водою та перетворюється в ніжну, повітряну піну. Має легкий трав'янистий аромат та зеленкуватий відтінок.

Пудра має просто бомбічний склад. Чого тут тільки немає!? Ензими ефективно розчиняють різні види забруднень, екстракт чайного дерева знімає запалення та загоює пошкоджені ділянки, центелла заспокоює та регенерує, масло виноградних кісточок підтримує еластичність, а коктейль із 5 видів гілуронової кислоки зволожує та недає пересушити шкіру. Чудо в баночці.

Упаковка дуже зручна, є дозатор. З ним можна легко відміряти потрібну кількість засобу і не боятися, що пудра може вся розсипатися (раптом що).
Окремої уваги заслуговує об'єм. Він у пудри 70 г. Це дуже багато для такого засобу. Вистачить на довго і ще й можна з кимось поділитися😊
Ензимну пудру від Medi-peel РЕКОМЕНДУЮ!

Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри
Найніжніша ензимна пудра для всіх типів шкіри