Viktoria_Ilnytska

Розбір подарункових новинок від Maybelline

Розбір подарункових новинок від Maybelline

Привіііт🌸

Почну з вдячності до мейкап клубу за подарунок та відповідно можливість протестувати новинки від Maybelline🫶🏻 Також дякую дівчатка вам за те що читаєте, вподобайкаєте і коментуєте💗

Весна настала, а з нею й подаруночки підʼїхали🥰 Моє знайомство з новинками почалось кілька днів тому і кожен день я їх використовувала у макіяжі. Давайте розбирати разом зі мною🙌🏼

Одразу перепрошую за якість відео🫠

Розбір подарункових новинок від Maybelline

Величезна похвала за ідею такого засобу 4 в одному, тому що це знахідка для тих, хто любить сяяння і менше заморочок в плані нанесення окремо праймеру, тону, консилеру та хайлайтеру🙌🏼

Отримала у двох відтінках 01 та 05.

01 є світлішим за 05; 05 містить трохи рудого пігменту + великої різниці немає. 05-й думаю гарно підійде на кінець весни-літо✨

Аплікатор зручний та йде зі спонжем, регулюєтся нанесення, але для рівномірного розподілення на обличчі рекомендую використовувати кісточку для тону або бьюті блендер (змочений у воді)

Консистенція рідка, сяюча. Легко перекриває маленькі недоліки, нема ефекту маски, взагалі не відчутний на обличчі.

На фото можна побачити як виглядає засіб, без пудри, без хайлайтеру - на обличчі лише тон 4в1😍

Мені чесно-кажучи подобається.

Якщо раптом набридне сяяння, рішення - звичайний інший тон/бібі поверх нього над скулами, т-зону і будь-де де вам хочеться поставити сяйво, наносимо instant perfector від Maybelline і припудрюємо для фіксації✨

А якщо ж захочете сяяти найяскравішою зіронькою серед усіх інших зіроньок, то ще хайлайтер вам у поміч🙌🏼

На фото я нанесла бібі крем, на скули 05й відтінок, на Т-зону та над скулами, нанесла 01-й і припудрила😍

Проходивши увесь день з ним, скажу що не скочується, стійко тримається і видніється шкірне «маслечко» тільки під кінець дня, що для мене є хорошим плюсом. Єдине що можна робити-промокати обличчя сухою або матовою серветкою, не припудрюючи🙌🏼

Мені сподобався засіб, ставлю йому 9/10. Мінус за легеньке перекриття 🫶🏻 Тобто цей засіб просто ідеально підходить для чистої шкіри, аби нанести для ще більшої краси✨

Ще додам що це дуже універсальний засіб - в будь якому випадку його можна сміливо використовувати або ж як основу під тон, або ж як хайлайтер і це чудово🤩

Почну з відтінку туші - це пряме успішне попадання🙌🏼

Колір теплий, бургунді-бургунді, таке поєднання мені здається підходить будь якому кольору очей🤩

Щіточка пряма, силіконова, гнучка, що сприяє зручному нанесенню туші на вії🫶🏻

Вії гарно розподіляються та помітно стають довшими, але щодо обʼєму, тут, сумніваюсь🫠 Навіть якщо у два шари нанести, працює тільки з довжиною)

Тому моя оцінка 9/10.

Переходимо до гостринки у прямому сенсі цього слова🔥

Я була приємно вражена, напевно як і всі хто отримали такі боксики, саме кількістю блисків🙌🏼 Їх нам поставили аж 3 у різних відтінках:

001 Blush Blaze

002 Muave Bite

004 Red Flag

Дизайн - 10/10, зручний аплікатор, яким за раз можна нанести засіб…

Ще мені було дуже цікаво їх потестити, так як це перші мої плампери😅

Отже, нанісши блиск на губи, через кілька секунд відчувається ніби поколювання, яке переростає в печіння, чим довше, тим інтенсивніше печуть губи. Бідося якщо ви попали на слизову, або якщо на губах ранки чи тріщини… Не допоможе змивання блиску, адже перчик пектиме довго😅

Через годину у мене зникло печіння з губ. Пробувала блиск наносити поверх бальзаму для губ, намастивши добрячий такий шар, але марно - всеодно печеееее😅. Це такий блиск, з яким ні попити, ні поїсти, бо печіння може мігрувати до рота, а це мʼяко кажучи дискомфортно🫠

Відчуття ніби намастила губи гострим перцем.

По ефекту, як на мене, губи просто набрякають, за рахунок чого можуть здатися обʼємнішими. До того ж змивши блиск, видно як вони почервоніли, ніби бджола вкусила чи щось типу того🙃 Чесно кажучи, з такими красивезними відтінками Мейбелін й цього перцю не треба в складі. Ті ж Lifter Gloss гарно роблять ефект збільшення губ. Важко сказати про зволоження губ, коли все що я відчувала першу годину це печіння, було відчуття наче губи вздулися🫠

Але потім, видно губи вже не в такому шоці були як при першому застосуванні, бо наступні рази, коли наносила блиск, то не було різкого бажання змити і не було сильного почервоніння😅

Словом за блиск з перчиком від мене 6/10,

за печіння й дискомфорт, бо ефект збільшення губ можна домогтися й без перцю👌🏻 Добре що не залишає опіків🙌🏼

Та я поки не готова до таких гострих відчуттів на щодень😅

Все ж цікаво почитати враження ваші про ці засоби, а також про допис в цілому🌸

Обійняла🫶🏻