Корчагіна Тетяна

Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline

Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline

Друзі, усім привіт.

Завершила я тестування продукції Maybelline, до речі…дуже ціке …і так розповідаю….в мене був сьогодні дуже гарний настрій…тож відгук буде з гуморком))

Ну по перше, я дуже хотіла усі ці новиночки..мені було цікаво спробувати їх…

Почнемо з продукту який мені дуже сподобався, це туш Sky High у відтінку бургунді.

З тушью Sky High я давно знайома, в нас, з нею, були непорозуміння)) але, останнім часом я саме її купую (взагалі в мене 4 різні туші, усе ж треба спробувати)) і одна із них Sky Hihg чорна.

Які , з нею, були непорозуміння…її мені порадила моя подруга, але , почавши користуватись нею, я не зрозуміла захвату цим продуктом…Вона нічого надзвичайного, з моїми війками не робила…А згодом, коли вона постояла і розфарбувалась, я, нарешті, зрозуміла, чому вона багатьом так подобається.

Вже вкотре її купую і їй потрібно трошки відстоятись, тоді вона починає гарно фарбувати…

Отже..коли я перші 3 рази фарбувалась тушью у відтінку бургунді, то ніякого вау ефекту не побачила…а ось на 4 раз …

Мої вії тоненькі і маленькі. Туш робить їх товстішими і довгими…мені дуже подобається ефект!

Тут, як і в чорній, щіточки майже ідентичні, сіліконова щіточка у формі ялинки, дуже зручна і не царапуча, як деякі бренди роблять.

Одне задоволення нею користуватись!

А от бордовий колір, на моїх віях не помітно.

Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline
Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline
Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline
Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline
Огляд з гуморком) на продукти від Maybelline

Вибачте, але цей продукт я зовсім не зрозуміла….

В мене він у відтінку 01 light Claire та 05 claire rosee

…але після нанесення я взагалі не бачу різниці, на моєму обличчі..

Нанесла на дочку, в неї дуже світла шкіра, і на ній 01 відтінок дає ефект легкої засмаги, а 05 на ній жовтий…

Далі…він блищіть…і ні не так як хайлайтер, а так …немов обличча салом намазали і шкіра липка.. За декілька хвилин засіб підлаштовується і не так сильно блищіть, але липкість не зникає.

Якщо припудрити то шкіра виглядає мов просто пудра на обличчі і видно малесенькі блискітки по всій шкірі…ну таке...

Якщо зверху нанести тон, то він перекриває цей блистючий засіб…і не бачу, тоді, сенсу взагалі наносити цей флюїд …

В описі, до флюїду, написано, що він:

вирівнює колір обличчя, маскує дрібні недосконалост– не помітила, бо він настільки тонесенько лягає на шкіру, що нічого не перекриває….але , можливо, за рахунок блиску він це робить…я не помітила, обличча просто блищіть…

Друзі, це сугубо мої враження.

Я не зрозуміла цей продукт.

І перчінка…та ні …купа перцю у цьому наборі від Maybelline блиски плампери..

Я дуже люблю плампери…і не через те що вони збільшують губи (вони в мене і так збільшені)))) трошечки, не вареники)) )…а тому, що це гарний продукт для відновлення шкіри губ!

От скільки років користуюсь пламперами…мої губи дуже гарно виглядають, жодна гігієнічна так не відновлює губи….

Тож я дуууже хотіла спробувати цей плампер…а тут мені їх приїхало аж 3…

Відтінки 001, 002, 004

Упаковка дуже гарна та якісна, подобається виконання спонжику для нанесення, він і по формі гарний и приємний, на дотик…

Консистенція блисків дуже приємна….якби не одне АЛЕ….пече тааак мов хочуть вам зробити бооооляче)))))) не мов за щось злі на вас…))))

Мені було не комфортно, бо пече дуже довго, а якщо, ненароком, язиком доторкнутись, то ще й у роті пече.

Поки робила свотчі....просто відчувала думки губ та язика))))....жіночка!!! Забирайся вже зі своїм перцем!! Ти, взагалі, адекватна??🤣

Тож, для мене, досить не комфортна така насиченість перцем.

Я дуже люблю продукцію Maybelline New York, в мене багато чого від них є…але з цими продуктами щось пішло не так…