Malisa

Jean Paul Gaultier So Scandal - самий не скандальний Scandal від Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier So Scandal - самий не скандальний Scandal від Jean Paul Gaultier

Мені дуже подобається концепт цієї серії ароматів - важкі флакони з красивими ніжками. Дійсно підходить назві парфумів.

Декілька років тому обирала між класичною версію та більше легкою туалетною водою Scandal a Paris і обрала фланкер, як більш носибельний.

Як вийшов новий фланкер, цікавість зашкалювала і знайомитись с ароматом вирішила з самого мінімального об'єму. Для мене це оптимальний варіант, часто купую пробники, щоб продегустувати аромат в повній мірі і в комфортній обстановці, а не коли консультанти на тебе дивляться, що ти чіпаєш тестер.

Новий аромат позиціонується як ще скандальніший, для більш стервозних жінок за якими шлейф скандалів. А чи воно так?

Що мені сподобалось - це кольорова гамма. Малиновий, насичений, колір пристрасті, жіночності.

Флакон в стилі всієї серії, але тут вирішили виділити його гранями. І ті самі красиві ніжки!

Флакон можна купили тільки щоб поставили на свій столик та милуватись - настільки він красивий.

А щодо самого аромату - то він достатньо мінімальний по кількості заявлених нот.

  • Спочатку - малина та апельсиновий цвіт.
  • Серце - жасмин та тубероза.
  • База - молоко.

Дуже незвичний набір нот - молоко, малина...

Цей аромат один з небагатьох, де я можу розрізнити ноти і "розкласти їх по полицях".

Але я відчуваю тут не малину, а суницю. Дуже яскрава, голосна та напориста нота цієї ягоди, якою стартує цей аромат. Далі вона починає міксуватись з молоком, хоча як на мене, це смкоріше вершки, взбиті вершки, смачний десерт, морозиво.

На моїй шкірі, якщо зап'ясток піднести прям до носика - дуже виразні ноти апельсинового цвіту та жасмину. Але чим далі рука - тим менш виразні ці квітки.

Через деякий час з'являється тубероза, яка дуже красиво обрамлює та поєднує квітковість та ягоди з вершками.

Аромат дуже незвичний, голосний, за кілометр заявляє про себе і ще залишає сунично-вершковий шлейф.

Спочатку він мені навіть заважав, настільки він інтенсивний. Але через декілька днів носіння цього аромату (в мене декілька пробників), я почала закохуватись в нього. Настільки, що тепер думаю про покупку полвноформатного флакону (як мінімум 50 мл, щоб були ті самі ніжки).

Стійкість феноменальна - на волоссі тримається декілька днів, як і на одежі.

Але все ж, я не вважаю суницю з вершками чимось скандальним, ну не має пахнути жінка-стерва десертом. Ось попередній фланкер - A Paris - він саме такий. Трохи шипровий, солодкий, але не перетворює вас в десерт.

Якщо шукаєте стервозний аромат - то це попередній фланкер, а якщо хочется чогось смачного та незвичного - So Scandal.