Кузя Ю-а

Нічна насолода для ваших ручок!

Нічна насолода для ваших ручок!

Вперше, бренд створив денний та нічний крем для рук. Я взагалі реально раніше не зустрічала такого підходу. І дивно, чому б і ні? Якщо денний легкий та невагомий, то цей крем більш поживний.

Ок, але окрема ода пакуванню. Неможливо пройти повз ідеально створеного візуалу цього кремчика. Та й взагалі вся продукція йде в милих боксах, від яких пробуджується плюшкін всередині кожної, і твоя рука явно не відправить таке пакування в утилізацію.

Всередині пакування завжди геніально шедевральний продукт бренду. Я співаю оди їх гелю для брів. Це просто шедевр на ринку і явний лідер. Зверніть собі увагу!

Цього разу, в мене нічний крем для рук, що одразу дарує ейфорію від текстури, аромату та відчуттів на руках.

Поживний, проте швидко поглинається та не залишається липкість. Відповідно, вночі, навіть маючи активний сон, ви не замаже нічого навколи себе та жодних жирних слідів не лишите, навіть на шовковій постілі. Текстура фантастична, та має злегка лиловий колір. Гарно розгладжує шкіру. Мені, як жінці, як мамі, що вічно у турботах, ефект видимий після першого нанесення.

Призначення: spa-догляд, антивіковий, відновлення, від перших ознак старіння, від подразнень, від почервонінь, живлення, заспокоєння, зволоження, пом'якшення, розгладження.

Особливості Moisturizing & Soothing Night Hand Cream від Hedonic:

- алантоїн активізує оновлення клітин та регенерацію, розгладжує шкіру;
- олія ши захищає шкіру від впливу зовнішніх чинників;
- сквалан глибоко поглинається шкірою та відновлює її зсередини;
- пантенол відновлює пружність шкіри, стимулює синтез колагену та підтримує гідробаланс;
- екстракт алое загоює рани та повертає шкірі молодість;
- зелений чай тонізує та підвищує пружність епідермісу;
- вітамін Е забезпечить антиоксидантний захист;
- має приємний аромат та швидко всотується;
- уповільнює старіння шкіри;
- естетичне паковання, виконане у фірмовому кольорі;
- металевий ключ у наборі допоможе використати продукт до останньої краплі.

А от цей ключик в комплекті повністю вирішить питання використання крему під нуль! Адже металеві пакування такі примхливі. 💕

Нічна насолода для ваших ручок!
Нічна насолода для ваших ручок!