Oli Seagull

Не просто гарний, а ще й дієвий крем Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream

Не просто гарний, а ще й дієвий крем Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream
Не просто гарний, а ще й дієвий крем Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream

Давно я не писала про догляд, а його вже піднакопилось.
Поки я повністю не прикончила цю гарну баночка, вирішила почати саме з неї :)

Креми Medi-Peel -це найкраще, що зі мною траплялось. Якість, як на мене, перевищує ціну.

Колись я мала вже крем з серії Melanon (https://club.makeup.com.ua/post/4548/), був мені трохи заважкий, але навіть при тому я використала його до кінця і шкірі він підійшов.
В тому році я побачила , що з'явилась капсульна версія, тому без роздумів взяла.
І ця версія підійшла мені ідеально!

Крем знаходиться в баночці з товстого пластику, але виглядає це як скло. Дорого і дуже гарно!

Під кришечкою є ще одна захисна пластиночка. (Чи як воно називається?)
В набір входить лопатка. Її я зберігаю прям під кришкою, щоб ніде не загубилась. За ці лопатки я готова співати оди виробникам!)

Віддушка доволі сильна, хтось пише,що схожа на квіти, я точно не можу визначити , мені просто якийсь косметичний.

Склад дуже великий, ви можете глянути його на сайті, тому пройдемось по деяким основним компонентам:

Ніацінамід - покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі, пом'якшує і вирівнює;
Сквалан- має пом'якшувальні, бактерицидні властивості;
Пантенол-має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію;
Аденозин - заспокійливий і відновлюючий засіб для шкіри. Має доведені переваги проти
зморшок;
Токоферол - є основним фізіологічним антиоксидантом шкірного бар'єру людини. Зазначається, що при нанесенні його перед УФ-опроміненням значно зменшується інтенсивність гострих шкірних реакцій, знижується інтенсивність утворення зморшок;
Ферменти лактобактерій Lactobacillus - активізація процесів оновлення шкіри та відновлення її захисних функції, надає омолоджуючий ефект;
Натрієва сіль аскорбінової кислоти - антиоксидант і водночас стимулятор синтезу колагену;
Мадекасозид - бореться з різними проблемами шкіри, такими як запалення та почервоніння, покращує якість шкіри;

Глутатіон - амінокислота, яка дуже ефективно і швидко справляється з порушеннями пігментації шкіри,запобігає і захищає шкіру від появи нових пігментних плям;
Арбутін - боротьба з пігментацією;
Транексамова кислота - боротьба з пігментацією та запобігання утворенню нових плям;
Ретиніл пальмітат - антиоксидант;
Полімолочна кислота - синтетичний шкірний наповнювач. Відомо, що він особливо добре діє на нижню половину обличчя, заповнюючи зморшки, спричинені сміхом, та заповнюючи глибокі носогубні складки;
Ретиналь - форма ретинолу, яка є прямим попередником ретиноєвої кислоти, тобто те, що ретинол розщеплює після поглинання шкірою. Саме ця форма вітаміну А є потужнішою за ретинол та дає менше подразнюючих ефектів. Забезпечує потужну антивікову дію, стимулює сяйво і бореться з висипами. Він знаходиться доволі далеко в списку, тому вау ефектів чекати не варто та всеодно приємно що тут є саме ця форма вітаміну А;

MadeWhite™ - комплекс, що складається з мадекасосіда, похідного центели азіатської, і пентилен гліколю. Пригнічує вироблення ферменту циклооксигенази, що регулює запальну реакцію, тим самим запобігає запаленню та слідам від акне.

Redsnow - антивіковий комплекс, створений на основі екстракту японської камелії, що росте на острові Чеджу, Корея. Redsnow підвищує вироблення колагену, пригнічує гени MMP-1, що стимулюють розпад молекул колагену, та блокує рецептори, які запускають процес окислення клітин;

RiFerm® - комплекс на основі цукроміцетів, який інтенсивно зволожує та зменшує видимість зморшок, надаючи еластичність та рівний рельєф;

SingGreen - комплекс з екстрактів папайї, яблука, винограду та сливи. М'яко відлущує, вирівнює тон і розгладжує;

Ceracare AC-1 - комплекс 5 керамідів. Підвищує бар'єрні функції, зволожує та утримує вологу, пом'якшує, робить шкіру ніжною та бархатистою, захищає від зовнішніх подразників.

І ще купа інших антиоксидантів і емолентів.


Зі страшних слів - демитекон та спирти. Але ті спирти відносяться до жирних і являються безпечними навіть для чутливою шкіри. Силікон це вже кому як підходить.

Використовую я цю баночку з осені, на ніч і не кожен день, бо іноді вистачає тільки сиворотки.
Цілої капсулки мені забагато, тому зазвичай я беру десь половину. Крем дуже класно сковзить, тому цього вистачає навіть на шию)

Він добре поглинається і навіть попри силікон в складі плівки не утворює.

Якогось прям супер явного освітлення плям я не бачу, та що хотіти за пів року та ще і не кожен денного використання? Але все-таки зовсім трохи вони посвітліли і обличчя стало більш рівномірного тону. Якщо з вечора були якісь почервоніння - на ранок вони значно зтухають.
Та самим класним для мене є те, як він наче наповнює шкіру! На ранок вона не тільки дуже м'яка, але і більш підтягнута! При постійному використанні цей ефект зберігається.
До речі, цім розгладженням можуть похвастатись всі креми капсульної серії. Я пробувала блакитний, то він давав такий самий ефект. Про зелений чула схожі відгуки.

Я маю шкіру комбіновану - влітку більш жирну, схильну до висипань. Все креми Medi-Peel позитивно на неї впливають і ніколи не забивали пори і не викликали запалень.

І скільки б я не пробувала нових засобів, все одно в запасі завжди буду мати якийсь кремчик Medi-Peel, бо вони - то любов )

А ці капсули - то взагалі естетичне задоволення!