Daniela P

Фарбуємо брови вдома

Фарбуємо брови вдома

Коли зовсім немає часу, щоб записатись на бровки, на допомогу приходить «сам собі майстер»…

Завжди хочеться виглядати доглянуто, тому я дуже давно навчилась сама собі робити брівки вдома😁

Колись завжди фарбувала фарбою Естель в коричневому класичному відтінку. Також коли лінь вдома робити, то у майстра - Elan. Але з приходом ковіда все частіше почала сама собі робити брови. Але так як Естель вийшов з українського ринку через відомі всім причини, ніяк не могла знайти йому заміну, тому приходилось просто фарбувати тінями кожного разу. Загалом довго я була в пошуках, недавно вирішила подивитись на мейкапі що є в наявності і натрапила на фарбу Елітан від українського виробника.

Фарба така ж бюджетна як і Естель. Її вартість ~ 109грн.

Взяла 32 відтінок - коричневий.

Виробник вказує, що фарба без аміаку, але все ж необхідно перевірити на алергічну реакцію.

Для перевірки на алергію, я змішала каплю фарби і каплю окисника 1:1 та нанесла на руку на 13хв.

Чесно спочатку фарба ніби не окислювалась, а після 4-5хв почала змінювати колір. Шкіру зафарбувала не сильно. По відчуттях трохи свербіло, але після злиття через декілька хвилин пройшло. Тому думаю така, що можна наносити і на брови. На бровах все нормально було, ні свербіжу, ні печіння не викликала.

На фото вище процес перевірки на алергію☝🏻

Тепер про саме упакування.

В коробці іде

  • фарба( досить велика туба, до речі запаяна всередині)
  • окисник ( має незручний отвір і забагато витікає)
  • паличка для змішування напевно
  • щіточка силіконова
  • інструкція
  • листівка-рекламає.

Не вистачає звичайно ще форми для розмішування, але в мене залишилась від естель пластикова.

Вище фото наповнення⬆️

Фарбування брів я почала з корекції форми брів воском.

Далі ➡️

  • Протерла брови міцеляркою.
  • Розчесала брівки.
  • Розмішала фарбу в пропорції 1:1 (капля фарби - капля окисника).На відмінну від естель розчин не так швидко окислюється. Але фарба рідкіша від естель.
  • Нанесла по формі брів фарбу і тримала 15хв. На 10хв розтушувала ватною паличкою початок брови.
  • Після 15 хв змила фарбу звичайною водою.

На фото вище весь процес⬆️

За свою ціну фарба виконує свою функцію чудово. Шкіра профарбована і волоски також. Виглядає дуже гарно і натурально. В нанесенні не супер зручна, але за бюджетну ціну можна пробачити. Та і загалом можу сказати, що вона чудово заміняє фарбу від Естель.

До речі термін після відкриття упаковки 1 рік, що дуже класно, тому що у Левісім там вроді тільки 1 місяць.

По упакуванню класно що є готовий набір і не потрібно ще окремо купувати окисник. Тому можу рекомендувати її і вам.

Так що, хто в пошуках бюджетної фарби для брів - мій щирий рекомендасьйон💕