Кузя Ю-а

Найчудовіша піна для ванни малюкам

Найчудовіша піна для ванни малюкам

Пінка дуже ніжна, ароматна та утворює нереальну кількість піну, що навіть мені в кайф :)

Але першочергово, я хочу поділитись, що б і ви відчули цей вайб турботи від Vikulyk , своїм сюрпризом 💕 Ця дівчинка, на відстані іншого міста, змогла зробити романтично жіночий сюрприз! Уявляєте, наскільки людина хотіла зробити приємно? Обрала найніжніші квіти, абсолютно шифровано зробила сюрприз! Я ж реально не здогадалася взагалі!!!

І ще, в неї 10 березня - день народження! 😂 Я тебе спалила офіційно 💕

Я не сподівалася, і здивувалась, адже приіхав курʼєр (доречі, шкода що він дзвонив не з особистого номеру 🥹.. бо мега красень 😂)... і з чудовими, неймовірно ніжними трояндами і цукерками райської насолоди!

В цей момент я відчувала такий прилив ендорфінів! І так, ця краса мене тішить в переддень жіночого свята Весни! Дякую, сонечко 💕

І таа, про піну 😂 Піна круто піниться. Вистарчає днкілька натисків помп! Доречі, зручно використовувати та дозувати завдяки помпи. Аромат майже відсутній. І це добре. Адже першочергово це для доньки. А вона, в мене з атопічним дерматитом. Даний засіб не спровокував нових висипів. І це добре, адже ми зараз в стадії спокою.

Ну а я, завдяки такому чудовому вечору, вирішила і сама розслабитись 💕

Найчудовіша піна для ванни малюкам
Найчудовіша піна для ванни малюкам