Матвієць Яна 🐱

Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil

Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil
Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil

По перше хочу привітати чудових красунь цієї спільноти з нашим днем 🌸

Я вітаю вас всіх і бажаю навести марафет не тільки на обличчі, а й у душі, адже внутрішня краса набагато важливіша і миліша за зовнішню!

Я була в пошуках нової гідрофільної олійки і ну дужееее багато дівчат у клубі та за його межами, а також косметологи радили гідрофільну олію Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil.

Мені цей засіб потрібен для того, щоб змивати залишки спф/бб крему. Так, як я змиваю макіяж з очей міцелярною водою.

Очищувальна гідрофільна олія з пробіотиками Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil

Вік: 18+
Об'єм: 155ml
Класифікація: натуральна
Країна ТМ: Корея
Зроблено в: Корея

Ціна по знижці 675,00 грн

Пакування:

Флакон синьо-прозорий (зручно бачити розхід засобу) з дуже міцного пластику з помпою.

Помпа має стопер, що є дуже зручно, якщо олію брати з собою у подорож та бути впевненим, що нічого не протече

Склад повністю вказаний на зворотній стороні пакування

Активні компоненти Dr. Ceuracle Pro Balance Pure Deep Cleansing Oil:
Олія насіння соняшника - має пом'якшувальну дію, зміцнює шкірний бар'єр, покращує гідратацію шкіри.
Олія макадамії - прискорює процеси клітинного оновлення, уповільнює процеси старіння.
Олія жожоба - відновлює еластичність, нормалізує водно-жировий баланс.
Олія плодів оливи - сприяє відновленню мембранної структури клітин шкіри, має високі антиоксидантні властивості.
Олія насіння пінника лугового - має себорегулюючу та протизапальну дію.
Комплекс із 5 пробіотиків - підтримує здоровий баланс мікробіоми шкіри, підвищує місцевий імунітет у боротьбі з агресивними факторами зовнішнього середовища.

Спосіб застосування:

Мені достатньо 1 натискання на помпу для того, щоб повністу вмити обличчя. Масажую секунд 30-40, далі додаю трошки теплої води і масажую ще декілька секунд, допоки олійка не емульгує. Далі смиваю водою і вмиваюсь пінкою

Олійка має прозорий колір.

Вона приємна, легко ковзає по обличчю.

Має гарний ледь вловимий цитрусовий аромат

Тож до тест драйву (на руці хах):

- Тональний крем 4/1

- Кремові та сухі рум'яна. Сухий контур

- Рідка підводка, маркер-тінт для брів, туш для вій, кольоровий гель для брів, олівець для брів

- Стійкий блиск, плампер, олівці для губ, в тому числі гелевий

- Рідкий глітер

Тож після першого нанесення в нас залишись маркет-тінт, рідка підводка, кольоровий гель для брів та трошки стійкої помади. Після другого нанесення вони залишились ледь помітними

Тому мої висновки такі

Для моїх потреб це ідеальна олійка по всім критеріям. Але для любителей стійкого макіяжа та противників міцелярки вона мабуть буде заслабенька

Дякую за увагу, обіймаю 💐