Кузя Ю-а

Ні класичним формам антиперспірантів

Ні класичним формам антиперспірантів

Бездоганність і доглянутість в абсолютно новій формі. Так, все вірно, це не крем для рук, це дезодорант-антиперспірант в форматі крему у тюбику.

Цей унікальний засіб запобігає появі вологих плям на одязі в спеку, хвилини сильного хвилювання або стресу.

Спочатку, я думала, якже я буду користуватися новою формою? Але ні, дуже зручно та дозовано. Звісно, абсолютно по новому. Але це навіть в цікавинку. До прикладу, після депіляції - навіть в кайф, адже не треба терти таку ніжну шкіру. Аромат супер крутий. Парфумований, схожий на дорогі нішеві унісекс парфюми. Що навіть хотілось би з цим же ароматом гель для душу, лосьон для усього тіла і бажано сам парфум 😂

Сама текстура ніжна, швидко поглинається та відчуття сухого крему. Жодних слідів чи жирності. Просто сухо і ароматно.

Чи виконує функцію Засіб? Так, на всі 100%. Я бігаю іноді більше ніж спортсмени за своїми дітьми, стрессую з ними не менше ніж акціонери на біржах та й взагалі, при цьому всього ще купа інших справ. Чи він мене підвів хоч раз? Та ні, жодного. Ще й руки пахнуть ним дуже приємно.

Раджу сміло довіритись німецькому бренда Marbert.

Особливості Marbert Bath & Body Classic Anti-Perspirant Cream Deodorant:

- протестований дерматологами;

- забезпечує надійний захист від поту і його неприємного запаху;

- ідеально підходить для чутливої шкіри;

- може застосовуватися після видалення волосся;

- не провокує подразнень і алергічних реакцій;

- діє м'яко і ефективно;

- натуральний склад активних інгредієнтів;

- ніжна кремова консистенція;

- швидко всотується;

- перешкоджає формуванню патогенної мікрофлори;

- антибактеріальний ефект;

- дезодорує.

Ні класичним формам антиперспірантів
Ні класичним формам антиперспірантів