Демчик Наталія ❤️

Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub

Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub

Декілька днів назад отримала посилочку від курʼєра і моє здивування - як багато продуктів в цьому милому боксі.

Kerastase випустив нову лінійку premiere з цілим набором багатоступеневого догляду за волоссям. Щоб розібратись що до чого, мені прийшлось доволі детально прочитати листівку з описом, так як деякі засоби (в білій тонкій баночці) я бачила вперше).

Отже, вміст:

- Декальцинуючий прешампунь

- Декальцинуючий шампунь-ванна

- Декальцинуючий фондан (кондиціонер)

- Маска-філер

- Олійка-концентрат

Якщо з шампунем, кондиціонером, маскою і маслом все зрозуміло, то прешампунь особисто у мене викликав особливий інтерес) До нього я чула тільки про метод пре-пу, коли на волосся перед миттям наносять маску. Думаю, керастас вирішили зробити такий сценарій догляду більш "цивілізованим")

Він має текстуру схожу на гель, не піниться і не перетворується в емульсію при нанесенні. Наноситься на мокре волосся і залишається на декілька хвилин. Спочатку я поставилась до нього трохи скептично, але моє здивування - волосся стало набагато мʼякшим буквально через хвилину. Навіть шампунь після нього піниться набагато краще) Шайтан засіб)

Всі засоби мають дуже приємний запах - мені схожий на гранат. До цього користувалась золотою лінійкою від Керастас, і їх "дорогий" запах вже приївся.

Як підсумок - Kerastase випустив дуже достойну нову лінійку. Я давно прихильник бренду. З мочалки, перепаленого блонду, виходу в натуральний, він допоміг мені залишитись з волоссям на голові) Нова лінійка не стала виключенням- приємно пом"якшила моє волосся, зробила його більш піддатливим до укладки, тому точно однозначно залишиться на поличці.

Прикріпила фото "до-після", але через мою соломку трохи незрозуміло яке фото де) На "після" волосся більш живе і блискуче (якщо придивитись)) Не судіть строго, до нормального волосся залишилось відростити і зрізати ще сантиметрів 10)

Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub
Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub
Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub
Повний бокс новинок від Kerastase #testmakeupclub