Sono Kateryna

Бордові вії: так чи ні?

Бордові вії: так чи ні?
Бордові вії: так чи ні?

Всім привіт) Продовжую розповідати про боксик від Maybelline, а саме про туш Sky High у відтінку бургунді.

Взагалі, хоча мої вії складно зіпсувати, я дуже перебірлива коли мова йде про туш. Для мене важливо щоб не було комочків, осипань, ефекту павучих лапок. В туші я обожнюю більше длину, ніж обʼєм. Головне щоб війки були розділені, акуратні і чим довше, тим краще.

На мою думку, мої основні запроси від туші Sky High повністю задовольнила. Виробник обіцяє:

  • безмежну довжину та обʼєм від коренів
  • видовжуючу гнучку щіточку
  • вії без обтяження
Бордові вії: так чи ні?

І ці обіцянки виконано. Щіточка дуже зручна і прокрашує кожну війку, консистенція приємна, кремова і не потрібні «танці з бубнами» щоб почати їй користуватись. Одразу класний ефект і акуратні, подовжені вії.

Щодо кольору: не скажу, що бургунді дуже яскраво виглядає. Скоріше, це виглядає просто як менш насичена чорна туш, особливо в житті, якщо не придивлятися. Звісно, на фотографії можна побачити колір, проте я все ж таки залишаюсь прихильницею чорних тушей.

Я з радістю залишу цю туш в косметичці, але повторювати не буду. По характеристикам вона мене повністю влаштовує, але хотілось би трошки більше яскравого ефекту.