Ирина 🦋

Антивікова есенція з трояндою

Антивікова есенція з трояндою

Моя шкіра нормального типу, є невеликій купероз на крилах носа, та вікові зміни у вигляди маленьких мімічних зморшок, без прищів та постакне.

Я брала цей засіб більш для денного догляду, коли не використовую такі активи як кислоти та ретинол.

Есенція містить екстракти троянд і пептидний комплекс, забезпечує ефективну зволожуючу та заспокійливу дію з функціями антивікового ефекту.

Виробник заявляє, що це висококонцентрована і багатофункціональна ампульна есенція відмінно підходить для втомленої, що піддається стресам, втратила еластичність тканин, сухої та зневодненої, чутливої ​​шкіри.

Екстракти троянд в основі формули, багаті вітамінами, органічними кислотами, дубильними та пектильними речовинами, підтримує оптимальний баланс вологи в шарах шкіри, сприяють поліпшенню еластичності та пружності тканин, розгладжуванню зморшок, вирівнюванню поверхні шкіри, допомагає освітлити та покращити загальний тон шкіри.

Якісний пластиковий флакон з піпеткою (схожий на скло) великий об'єм 100мл, рідина густіша за воду, гелева, має аромат троянди любителям цієї квітки має сподобатися, при нанесенні на шкіру аромат не дуже сильний, не повинен дратувати якщо ви не любите віддушки у косметичних засобів.. Відразу після нанесення залишається невелика липкість, але через пару хвилин вона повністю проходить, обличчя залишається матовим без жирності та липкості. можна використовувати як у денному так і вечірньому догляді.

Після нанесення є зволоження шкіри, не скажу що це почуття залишається надовго, але сподіваюся що пептиди та інші активні компоненти все ж таки працюють 🤷🏻‍♀️

Щодо освітлення шкіри не скажу, пігментації у мене на обличчі немає.

Для мене нанесення цієї ампули як спа догляд)

Поки що тестую цей засіб, пізніше доповню допис...

Мої улюблені ампули з трояндою, від них ефект на моїй шкірі навіть кращий, ніж від цієї есенції, їх використовую у вечірньому догляді https://club.makeup.com.ua/post/32821/

Мій іншій догляд від MEDI-PEEL https://club.makeup.com.ua/post/32600/

Також в мене була дуже приємна Заспокійлива маска з екстрактом троянди IsNtree Real Rose Calming Mask дива вона не робила, лише легке зволоження шкіри, але мені подобалося її наносити, гелева маска всередині зі шматочками пелюстків троянд 🌹

Антивікова есенція з трояндою
Антивікова есенція з трояндою