Hanna Domashenko

#BirthdayMusicMakeup

#BirthdayMusicMakeup

Коли мене запросила прексана Blondie_rs на цей цікавий марафон до її Дня Народження, то я просто зомліла від щастя, бо тема дууже цікава, а потім навіть встигла й засмутитись, бо спроби передати музику виявилися не такими вже й легкими))

Мила, прекрасна, чарівна Blondie_rs ! З Днем Народження! Бажаю мирного неба, міцного здоров'я, гарних переглядів, творчого розвитку та здійснення всіх твоїх бажань! Лови мої віртуальні обійми! 🎂 Головне, будь щасливою!

Мої плейлісти в переважності сповнені електронної музики відомих ді-джеїв: Vocal Trance, Deep House, EDM... Але цю музику я лишу для довгих поїздок в авто, для таких іноді потрібних прогулянок по місту лише з навушниками на одинці з собою, для моментів, коли треба глибше пірнути в себе та винирнути з новою порцією натхнення...

Сьогодні я поділюсь однією з улюблених композицій української естради. Коли кохання підносить до самого неба - час плине так, що ти його не помічаєш, в очах світанки плавно перетікають в неймовірні заходи сонця, а ніч сяє тисячасм діамантиків зірочок!.. Літайте знов і знов від кохання! Нехай воно дарує крила та підносить вище горизонту кожного разу, коли ті самі очі дивляться на вас знову й знову...💖

За насиченість та яскраві барви мого романтичного ніндзя-макіяжу відповідають LAMEL 💖