wowmom

Неочікувано, але цей бюджетний олівчик став моїм маст-хевом!

Неочікувано, але цей бюджетний олівчик став моїм маст-хевом!

Привіт, красуні!

На цей олівчик я натрапила абсолютно випадково: йшла собі по магазину, думала, куди гроші витратити (але так, щоб не багато), і тут він - за 40 грн:-)
Мені натраплялися гарні відгуки про нього, але щоб я якось спеціально ганялась за олівцем, то нє.

І дарма, адже тепер він став незамінним в косметичці, бо коли я наношу олівець, погляд одразу стає більш відкритим.

Неочікувано, але цей бюджетний олівчик став моїм маст-хевом!

Олівець я використовую декількома способами:


- перший варіант - на слизову, щоб візуально збільшити очі;

- другий - у внутрішній куточок ока, для того щоб висвітлити цю зону, і зробити погляд більш виразним;

- третій - під брови, аби форма виглядала графічною і акуратною.

У Essence Inner Eye Brightening Pen має правильний світлий бежевий віддінок, який виглядає більш гармонійно, в порівнянні зі звичайним білим олівцем. Він дуже красиво підкреслює погляд, але не привертає до себе уваги. Я дуже люблю його саме через цю делікатність.

Єдине, до чого в мене є претензія, це до якості самого дерева, в якому знаходиться олівець. Я не знаю, чи це проблема конкретно мого екземпляру, або це так і є взагалі, але його ж просто неможливо нормально підточити. Він дуже твердий, і всі мої косметичні точилки, просто ламають його, а не точать. На олівці потім виходять одні задирачки.

Спробую підточити його канцелярською точилкою, бо то взагалі не діло.

Але сам грифель м'який, чудово малює і не дряпає око. Достатньо одного шару, щоб він повністю перекрив слизову. Мені дуже подобається, як він виглядає в макіяжі.

До речі, ось на цьому фото, використаний олівець Essence. Очі одразу такі виразні і великі стали.

Враховуючи, що це не гелевий олівчик, а в дереві, він дуже і дуже непогано тримається (я маю на увазі, на слизовій): три години точно в ідеальному стані, потім починає трохи зтиратись , але все одно візуально підсвітка залишається. Мене це влаштовує на 100 %!

Чудовий олівець, за три копійки, який я обов'язково повторю, і який став моїм особистим відкриттям.

Дякую за увагу:-)