Кузя Ю-а

Трошки задоволення від Mades

Трошки задоволення від Mades

Солодкий освіжаючий гель для душу Blossom Body Wash, це та новинка на моїй поличці, про яку хочеться розказати більше.

Цвітіння цитрусових, ще я віддалено чую жасмин і пудру - це ті аромати, що обіймають моє тіло під час душу.

По суті, окрім очищення виконує й додаткові функції. А саме зволоження (в мене реально не сушиться шкіра, а це рідкість для гелів) та помʼякшення.

Аромат ніжнючий. Настільки приємний, що я хочу пахнути ним значно довше. Але ж гелі, за професійним підходом, повинні швидко вивітритися, аби не заважати розкриттю парфумів в подальшому. Але я все одно хочу що б цей аромат був зі мною ще довше. Ну от такий він приємний 🥹 Треба глянути на лосьйон для тіла від них. Готова періодично відмовитись від парфумів заради цього ароматику )) Цей аромат екзотики дарує відчуття енергії та бадьорості.

Так, по текстурі: він густий. Відповідно, максимально економний і плюс - гарно піниться.

Упакування: тут без зайвих слів - мені модернова, яскрава прикраса полички у ванній. Баночка нестандартної форми і яскравого кольору 🧡

Переваги Blossom Body Wash серії Stackable від Mades Cosmetics:

  • глибко та водночас дбайливо очищає шкіру від забруднень;
  • покращує тургор шкіри;
  • заряджає енергією та дарує гарний настрій;
  • зволожує та усуває прояви стягнутості шкіри;
  • зачаровує солодким цитрусовим ароматом;
  • підвищує тонус та еластичність шкіри;
  • нейтралізує неприємний запах;
  • має яскравий флакон із зручним дозатором;
  • підходить для всіх типів шкіри.

Спосіб застосуванняк:

Невелику кількість засобу перетворити у піну, нанести на шкіру, ретельно змити водою. Наголошую, тримайте себе в руках і беріть невелику кількість 😂 розумію, аромат, текстура.. але будьте уважні. Він як наркотик ))) 💕

Трошки задоволення від Mades