Mila Masiukova

Мій перший челендж - #addittomakeup Делікатний пілінг, який я б дуже хотіла бачити на сайті makeup

Мій перший челендж - #addittomakeup Делікатний пілінг, який я б дуже хотіла бачити на сайті makeup

Bravura London Lactic Acid 10% Peel - цей кислотний пілінг ідеально підходить для чутливої, схильної до сухості шкіри. Як і інші пілінги з молочною кислотою.

Проте перше варто провести тест на чутливість і час витримки пілінгу поступово збільшувати з 5 хв до 15.

В мене вже оновлена формула, з вітаміном В5. Пишуть, що вона трохи гірша, бо пілінг став більш рідким та відповідно швидше закінчується.

Якщо вам, як і мені, не сподобався червоний пілінг від Ordinary - спробуйте цей і зрозумієте чого косметологи радять саме його. Ordinary, за порадою косметолога, використовую тепер для тіла, бо він в мене стояв без діла))

Мій перший челендж - #addittomakeup Делікатний пілінг, який я б дуже хотіла бачити на сайті makeup
Мій перший челендж - #addittomakeup Делікатний пілінг, який я б дуже хотіла бачити на сайті makeup

Склад цілком допустимий, я перевіряла на 2-х ресурсах.

Цей пілінг є досить легким. Підпікання зовсім незначні і більш ніж терпимі. Навіть перший раз я з легкістю протримала його 10 хв і мені не хотілось його змивати, допоки не побачила своє червоне обличчя :))

Обличчя дійсно червоніє і цей ефект тримається ще 30-40 хв. Потім все сходить і залишається дуже приємна, гладенька шкіра.

Використовувати можна тільки ввечері, як зазаначає виробник.

Я використовую його 1 раз на тиждень. Змиваю водою через 15 хв і закриваю цим кремом - https://club.makeup.com.ua/post/32342/ або Cerave

Це мій перший серйозний пілінг, не рахуючи поганий досвід з Ордінарі.

Пілінг Бравура мені дуже сподобався, всім раджу його спробувати. Можливо, якщо на нього буде гарний попит, то він з'явиться на Мейкап :)

Єдиний недолік - він дійсно досить рідкий, я стараюсь наносити його пальцями, але це не дуже зручно.

Шкіра після нього має трішки блиску, але не жирного. На фото відразу, після того як змила пілінг та нанесла крем. Присутнє почервоніння.

Думаю про спеціальну кісточку, але теж не впевнена чи це буде зручно)

Інший догляд для лиця за хештегом - #milaдогляд

І ще, нагадаю, що при використанні пілінгів, вдень захищаємось кремами з високим spf. Мені подобається цей - https://club.makeup.com.ua/post/32743/

* * *

А тепер признавайтесь, ви використовуєте кислоти в домашньому догляді?

А ще пропоную челендж - з Вас один допис про улюблений засіб, якого немає в асортименті на сайті makeup.com.ua , але який ви б дуже хотіли бачити. Додавайте хештег #addittomakeup

Від себе обіцяю прочитати всі ваші дописи, а може і відповідальні за асортимент побачать наші старання і внесуть якісь зміни :)