Mila Masiukova

Губки, які хочеться цілувати - олійка, яка підкорила моє серце

Губки, які хочеться цілувати - олійка, яка підкорила моє серце

В цій олійці є всього один суттєвий недолік, про який я напишу нижче. В іншому вона навіть для мене - людини, яка не є фанатом блисків, виявилась майже ідеальною.

Почну з аромату - пахне вона м'ятними цукерками. Мій чоловік зацінив цей аромат, хоч він і терпіти не може, коли в мене на губах помади чи блиски :) (але це ж Dior). Хоч після нанесення цей аромат мій ніс вже не відчуває, проте якщо хтось захоче поцілувати вас в губи, то він його відчує.

Губки, які хочеться цілувати - олійка, яка підкорила моє серце
Губки, які хочеться цілувати - олійка, яка підкорила моє серце
Губки, які хочеться цілувати - олійка, яка підкорила моє серце

Як олійка виглядає на губах мені теж дуже подобається. Вона має такий натуральний, дуже ніжний відтінок, який підійде до будь-якого макіяжу. Хоч і в флаконі відтінок 12 rosewood виглядає темним, на губах він має гарний та натуральний колір.

Догляд? Як на мене він є. Бачила про це багато розбіжностей в відгуках, але як тільки я почала використовувати Dior кожного дня, мої губи стали виглядати значно краще, перестали сохнути та обвітрюватись. Більше нічого в догляді я не змінювала. Зважаючи на вітряну, весняну погоду, олійка дійсно доглядає за губами та зводожує їх.

Стійкість - тут, як і від блисків, не варто очікувати чогось глобального. Тримається до 3-х години, але через 2 блиск починає поступово сходити. Колір майже не залишає. Залишається ледь помітний відтінок, який легко зникає з їжею.

Аплікатор дуже великий та зручний.

От ми і підібрались до головного "мінусу" олійки від Діор - вона липка. От реально, якщо ви розраховуєте, що по консистенції вона буде як справжня олія та не буде липнути, то це не так. Але і за рахунок цієї липкості вона гарно тримається та не розтікається по губах.

Це єдиний недолік олійки Діор, але навіть з ним вона мені настільки сподобалась, що я куплю її знову. Хоч це буде не скоро, бо розхід мінімальний.

Макіяж з олійкою Dior тут - https://club.makeup.com.ua/looks/33607/