Vikulyk

Хайпова олійка від Dior

Хайпова олійка від Dior

Я, як фанат Dior не змогла пройти повз іхньою олійки для губ, адже вона настільки була популярна, що про неї не говорив тільки лінивий.

Хайпова олійка від Dior

В плані текстури-нічого особливого нагадує мені блиск, єдине, що трохи щільніша, ніж їхні класичні блиски чи максимайзери.

У мене відтінок 001-практично прозорий, має легеньку розовинку, яка не помітна на губах.

Мені подобається ця олійка, адже вона дає дуже гарне скляне сяйво, також непогано доглядає за губами.

На губах відчувається доволі комфортно, невагомо, проте можу назвати її злегка липкою, правда саму капельку, але якщо не змикаю так добряче губи, я не відчуваю липкості взагалі.

Стійкість доречі непогана, як для блиску, десь біля двох годин у мене на губах, тінту не залишає.

Флакончик виглядає супер естетично і лаконічно, спонжик набирає достатню кількість продукту, але він широший і інколи, коли витягаю, може потягнутись невелика кількість засобу і капелька буває впаде десь на стіл, трохи шкода, бо засіб не дешевий.

Аромат м'ятний, мої губи не щипає, але під час і після використання вони мені виглядають пухкішими.

Загалом ця олійка виглядає шикарно на губах, мені сподобалось не тільки глянцеве сяйво, а й догляд, але й без мінусів не обійшлось, до того ж я чекала якусь нову формулу, а тут блиск, тай блиск.)