𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Lip combo з олівцями від Glambee 110+111

Lip combo з олівцями від Glambee 110+111
Lip combo з олівцями від Glambee 110+111
Lip combo з олівцями від Glambee 110+111

Нещодавно олівці від Glambee нарешті з'явилися у продажі, а саме найпопулярніші і найбажаніші відтінки.

Мова йде про 110 і 111, які ідеально підходять один до одного в комбінації.

Спочатку у мене з'явився 110, який мені дуже сподобався і я буквально на нього підсіла, використовуючи в якості контуру, або на всі губи. Згодом придбала і 111.

І дійсно, комбо з цієї пари виходить ну просто чудове!

Якість олівців за таку бюджетну ціну гарна. Вони не дуже стійкі, та все одно непогано тримаються на губах.

Грифелі в міру тверді, та малюють м'яко, підточуються без проблем. Олівці лягають рівномірно, вони пігментовані, по текстурі наче кремові.

Я не мала попередніх версій, а ті, що нещодавно завезли, дехто відмічає, що кольори трохи змінились. Навіть, якщо це і так, то відтінки все одно шикарні.

110 - красивий коричнево-рожевий відтінок, не рижить.

111 - ніжний рожевий нюд. Кольори, як на мене, універсальні і підійдуть багатьом дівчатам. Вони благородні й унікальні серед бюджетних варіантів.

Останнім часом стан моїх губ суттєво покращився (вони у мене проблемні, завжди пересихають) і ці олівці я можу наносити повністю, вони комфортно відчуваються, не підкреслюють недоліки (можливо зовсім незначно).

На фото намагалась чітко передати відтінки (110 лівіше і 111 правіше)

Lip combo з олівцями від Glambee 110+111