Tatyana

Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся

Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся
Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся
Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся
Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся

На протязі багатьох років я мелірую своє волосся і нещодавно освітлювала його по всій довжині (роблю так через декілька разів, чередуючи з поркаскою лише коренів). Звісно, після фарбування воно зазнало певного урону, тому я одразу придбала декілька засобів для інтенсивного догляду і відновлення.

Нічна сироватка від La'dor для інтенсивного догляду і відновлення пошкодженого волосся

Мова піде про нічну сироватку від La'dor.
Раніше я користувалась сироваткою-клеєм цього бренду, яка призначена для посічених кінчиків і була від неї в захваті (доречі, придбала її повторно).

Сироватка в м'якій тубі, має зручний подовжений носик і малий в ньому отвір, що дозволяє акуратно видавлювати засіб у контрольованій кількості.
По зовнішньому вигляду і текстурі нічна ідентична сироватці-клею. Вона достатньо густа, щільна, немов кремовий флюід. Колір білий, але напівпрозорий і трохи мутний.

Аромат має парфумерний. В порівнянні сироватка-клей мала таку фруктово-жуйкову віддушку, а ця більш серйозна, при цьому насичена, запах інтенсивний, але не дратує, хоча і тримається до ранку. Можливо сподобається не всім, але сам по собі він цікавий, чується дорого.

Сироватку використовую як і рекомендовано на ніч. Я наношу приблизно на 1/3 нижньої довжини, де волосся більш пошкоджене і сухе. Спочатку розтираю необхідну кількість у долонях і переношу на певні ділянки.
Сироватка має приємну текстуру, вона не жирна, швидко вбирається. Волосся не бруднить, а відчутно його живить і зволожує, прибираючи сухість.
Ефект можна побачити навіть після першого нанесення, хоча це тільки початок її можливостей.

Сироватка після нанесення розгладжує волосся, приборкає посічені кінчики, робить на дотик пасма більш приємними, м'якими, еластичними і шовковистими.

При регулярному використанні стан волосся суттєво покращується. Сироватка робить його більш живим, блискучим і гладким. Після фарбування кінчики у мене були сухі, але як почала наносити цю сироватку, то волосся наче оживає і виглядає доглянутим, наскільки це можливо в моєму випадку.
Також, слід зазначити, що засіб має гарний склад і містить багато корисних компонентів, які допомогають інтенсивно доглядати і відновлювати волосся.
Ефект мені сподобався, річ дієва і варта уваги, особливо для пошкодженого волосся. Однозначно буду купувати ще.