Трискіба Яна

Макіяж моїми декоративними новинками, і не тільки

Макіяж моїми декоративними новинками, і не тільки
  • Для обличчя -

1.Моя новинка праймер під макіяж сяйлива сиворотка з ніціамідом Essence Hello, Good Stuff давно хотіла спробувати, але в Україні його в наявності зловити неможливо, дуже він популярний, помповий дозатор, приємного запаху кавуна, гелева текстура, яка вбираєть шкірою майже одразу після нанесення.З першого нанесення, є розуміння чому вона, так багатьом подобається.

2. Друга новинка моя, тональна основа Essence I ❤️ flawless skin matte+ full cover , long wear, spf20, 10 light porcelain тон, засвітла буде багатьом, мені на зараз нормально, на літо мені більше підійде 20 номер, скляний флакон, помповий дозатор, приємна текстура і не рідка і не кремова, розподіляється тонко, матово але без ефекту маски, сухість не підкреслив, самі червоні почервоніння /прищі не перекриє, але вирівнює тон гарно, full cover є все таки, з праймером так чудово заблюрені пори, в мімічні зморшки не западає, мені сподобалась. Спонжем краще навіть наноситься чим пензлем.

3. Із ще одних недавніх покупок бронзер Catrice Sun Lover glow bronzing powder 010 sun- kissed bronze відтінок, вирішила спробувати давній хайповий продукт.

4. І ще моя новинка, палетка для обличчя Eveline Cosmetics Wonder Match 01 light бронзер, рум'яна яскраві і двоє хайлайтерів, один легкий, як пудра для підсвічування - рожевий, і інший насичений яскравий золотистий. Ще тестую, але з декількох використань, дуже пігментовані і стійкі
5. Консилер не новинка, але я його люблю, він вже на дні,а це про багато говорить, що ще не закінчився, а я вже думаю за запаску, хоча у мене є ще інші консилери, Essence camouflage + matt 10 light rose тон, він спочатку з рожевим підтоном, розтушовується гарно просто світлим, гарно підсвічує в зоні під очима, не пересушує, і не скатується.
6. Пудра тонуюча Essenceю 16 h cover &last 01 porcelain тон, щільна, стійка, навіть водонепроникна, упаковка із зеркалом і пуховкою спонжем, для щільнішого нанесення.

7. Рум'яна Компактні для обличчя GlamBee Blush-Pro 03 ніжні рожеві, стійкі, трішки пахнуть старою косметикою, але не критично

Макіяж моїми декоративними новинками, і не тільки
Макіяж моїми декоративними новинками, і не тільки
Макіяж моїми декоративними новинками, і не тільки
  • Для очей
    - Підводка для очей Eveline Cosmetics Variete Eyeliner 04 Silver Dust синьо срібна блискуча, не дуже тонкий пензлик, але якісь окремі деталі зробить, тестую в цілому
    -Підводка для очей Eveline Cosmetics Variete brown Eyeliner коричнева давня любов, тонка і стійка, гарний колір
    -Туш бургудні Maybelline New York не скажу, що вона моя улюблена, все таки вона мені склеює вії, густо промальовує, аж ляпає під очі, очікування і реальність не співпали.
    -Концентрована сироватка для вій Eveline Cosmetics Multi-Purpose Eyelash Serum Total Action 8 in 1, 10 мл тестую ще
    -Палетка тіней для повік Imagic Charm 16 Color Eyeshadow Palette, EY-318 моя любов, такої пігментації і легкості нанесення/тушування я не зустрічала, за таку смішну ціну
  • Для губ
    - 406 Зволожувальна матова помада для губ Essence Hydra Matte Lipstick більш детально https://club.makeup.com.ua/post/23187/
    -Олівець kiko milano powerful love long lasting lip liner 02 мякий стійкий гелевий викручуючий олівець
  • Для брів
  • -Lamel tinted brow highlighter shimmering gel 402 brunette
    -Eveline Cosmetics brow art duo тон dark
    Дякую за увагу ✨
Трискіба Яна
10
Підписники
0