Harkava

Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся

Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся
Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся
Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся

Починаю с того, як я прийшла до цієї маски. До використання я мала волосся : пористе, склоподібне, сухе і дуже пошкоджене, воно було посічене по всій довжині волосся, плуталося, і дуже сипалося при кожному розчісуванні.

Моїм рішенням було піти на полірування, тому що волосся я відрощую вже років 10 як, і стригти я його нікому не даю.

Майстра я шукала довго, та всеж найшла, і після процедури вона мені рекомендувала догляд саме за моїм типом волосся.

із цього догляду була саме ця маска, яку я не могла ніде знайти, і о чудо, мені пощастило. Вартість кусалась, але я всеж вирішила її придбати.

Коли вона прийшла , я не розуміла чи вона оригінальна чи ні, бо ніде не було фотографії з її захисною плівкою, тому я її зробила і скинула тут.

Консистенція у неї не густа, трохи жидкувата, але з рук та волосся не стікає.

Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся
Kaaral Hydra маска яка врятувала моє волосся

Після використання маски, моє волосся наче ожило, я можу просунути руку по між волосся і рука просто буде струїттся по волоссю, не зупиняючись як раніше.

Чесно це вже був мій останній шанс для волосся, я хотіла його зрізати до каре🙈 такого в мене ніколи не було...

але Kaaral мене врятував 🫶🏼

хочу написати ще про запах, він взагалі не дуже смердить, терпимий, і згодом проходить.

в цілому, я рекомендую кожній спробувати цю маску, для зволоження вашого волосся. Вона варта кожної копійки

останне фото, то волосся до полірування, фото перше це після використання маски. Я у захваті. Волосся у коренів має такий об'єм як ніколи раніше.

ще я звичайно використовувала новий для себе засіб, кондиціонер для зволоження LUXLISS, він також неймовірний. Але про нього напишу в наступному дописі.

А які у вас враження після використання цієї маски?

P.S. Тут щось із сайтом, пишу цей допис другий раз, тому що перший заблоковано. Начебто я щось тут продаю🙈 щось дивне із сайтом