Beautiful land💞

Нова закупочка з Мейкапчику

Нова закупочка з Мейкапчику

Зробила експрес замовлення бо багатенько що закінчилось.

Також, є те що замовила в перше і це нарешті моє знайомство з фірмою Mermade.

Так чекала зустрічі з тобою і нарешті це у нас відбулося.

Перше це Освітлювальні гідрогелеві патчі під очі, я про них давненько думала тому вони вже у мене.

Друге, це Крем для рук з ланоліном.

Чесно кажучи я планувала тестувати зовсім іншу версію - Bubble Gum, але нажаль не встигла так як якась красуня швидше мене замовила.

Наступне, це Альгінатна маска з екстрактом чорної ікри фірми Joko Blend, хоча я альгінатні маски використовую іншої фірми, але багато була наслухана цією, тому вона теж у мене.

Крем для обличчя антивіковий із шафраном та брахмі фірми Mitvana, нажаль відгуків не багато було з цього кремчику, але думаю моя жіноча інтуіція - не підвела, так як думаю що цей кремчик справиться з моїми маленькими зморшками.

Масажна олія розслаблювальна фірми Зелена Аптека. Буду себе масажувати, та готовити до літа.

Tomorrow від Avon, маю такий повний літраж, та мамі захотілось теж такий спробувати аромат, бо дуже їй сподобався.

Альгінатна маска "Зволожувальна" -Beauty Derm.

Саме цю фірму я використовую, і поки ті серії з якими я знайома, мене ще не підводили.

Альгінатна чорна маска "Очищувальна" Beauty Derm.

Саме таку я буду використовувати вперше, і відповідно зроблю відгук.

Живильний крем для обличчя й тіла фірми Eveline Cosmetics.

Побачивши допис YuliHrytskoff про кокосову насолоду, мене надихнуло на покупку такого кремчику, я впевнена що він мені дуже сподобається.

Також замовила декілька пробників кремів та ароматів яких я раніше не використовувала, більш детально про них розповім у інших дописах.

Це все. Дякую Мейк апу за класний асортимент, швидку збірку та відправку, ви як завжди №1.

І дякую вам солоденькі найкращі дівчатка за увагу.(◕‿◕)