alena.rosee

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Всім привіт! 💕

Недавно я отримала цікавий боксик на тестування - в ньому були мініатюри нової серії для волосся від мого улюбленого бренду Kerastase , а саме серія Premiere

Давайте подивимось що за засоби і чи сподобались вони моєму волоссю 🤓

#testmakeupclub

Спочатку трошки інфо від виробника , бо все таке інше ви і сами читали на сайті Мейкап в описі , щоб розуміти для яких потреб волосся серія Premierе ⭐️

Волосся відновлюється зсередини, зменшується ламкість і відновлюється його сила’’. Ваше волосся стане більш гладеньким, слухняним, блискучим і еластичним.

Kérastase виявив причину пошкодження волосся – при кожному контакті з водою кальцій накопичується і проникає між кератиновими структурами та руйнує їх зв’язки, роблячи волосся більш жорстким та ламким зсередини. Зовні кальцій перенакопичується на поверхні волосся, що призводить до втрати блиску та відсутності гладкості. Окрім того, пошкоджене волосся через пористість може поглинати до 3 разів більше кальцію із проточної води (ніж непошкоджене волосся), провокуючи перенакопичення кальцію.

8% Комплексу [Лимонна Кислота + Гліцин]’.

Гама подвійної дії Première, збагачена дієвим 8% Комплексом Лимонної Кислоти + Гліцину’, а також Пептидами.

Для декальцинації Лимонна Кислота працює на поверхні, а також проникає всередину волосся, сприяє ліквідації перенакопичення кальцію - для протидії втрати блиску та гладкості волосся. Коли перенакопичення кальцію усунені, Гліцин проникає у волосся для відновлення зруйнованих кератинових зв’язків – для зменшення ламкості. У якості зміцнювального інгредієнта Пептиди сприяють заповненню та закриттю кутикули волосся - для зміцнення поверхні, зволоження та блиску.

Таким чином гама Première має подвійну дію: зменшення перенакопичення кальцію, що провокувало ламкість, а також відновлення пошкоджених кератинових зв'язків волосся.

Волосся відновлюється зсередини, зменшується ламкість і відновлюється його сила’’. Ваше волосся стане більш гладеньким, слухняним, блискучим і еластичним.

Тепер мої враження 💜

Нагадаю про тип мого волосся: пряме , світле, в міру тонке. Можливо на іншому типі волоссі будуть інші враження від використання .

Зараз все більше і більше брендів почали робити Прешампунь чи Презасоби , які наносяться До миття волосся шампунем.

✨Цей засіб має прозору и масляну консистенцію , нагадує сироватки чи флюїди для волосся .

🫧Застосування просте : наносите по довжині на 5 хвилин ДО шампуня , а потім не змиваючи цей засіб (через 5 хвилин) наносите вже шампунь і починаєте спінювати.

⭐️

Запах всієї серії просто неймовірний !! Дійсно люксовий оригінальний аромат з нотками цитруса , мені нагадує літні парфуми Тома Форда по типу Costa Azzura або аромат Draco Tiziana Terenzi 🤩

Ароматні всі засоби серії , але запах не напрягає , після миття зовсім легким фльором залишається на волоссі ✨

Декальцинуючий шампунь-ванна для відновлення всіх типів пошкодженого волосся

🫧ДАЛІ після ПреШампунь, наносимо звичайний шампунь .

Шампунь має густу , непрозору консистенцію , він білий та щільний , немов вершковий пудінг.

Має досить концентровану формулу , зазвичай я роблю 2 промивa волосся і беру досить багато шампуня , з цим мені було достатньо 1 промивa та невеликої кількості шампуня .

Він немов сам спінюється на волоссі , щось подібне я недавно тестувала у шампуня Olaplex 4 .

Змивається з волосся просто , після - волосся вже стає гладеньким . Приступаємо до наступного кроку догляду .

Декальцинуючий кондиціонер для пом'якшення та відновлення всіх типів пошкодженого волосся

Виробник зазначає , що можна використовувати або Кондиціонер або маску , після шампуня , або і те , і інше. Так я в мене в наборі є все , тому я використовую і фондант, і маску.

Кондиціонер має кремово-гелеву консистенцію , досить легкий , наноситься просто на волосся . Чекаємо 3-5 хвилин . Змиваємо.

Вже після змиття волосся досить шовковисте , приємне , м’яке , ароматне . Але , я наношу наступний крок: маску.

Маска-філер для зменшення ламкості та відновлення всіх типів пошкодженого волосся

Маска має більш кремову та поживну текстуру чим кондиціонер, також наноситься на волосся легко та просто.

Зазначу , що всі засоби досить концентровані , не тільки шампунь , тому невеликої кількості маски мені вистачило на все волосся .

Чекаю 5 хвилин та змиваю . Вже при митті волосся відчувається яке воно зволожене та шовковисте.

Запах все той же , прекрасний 🍋

Олійка-концентрат для блиску та відновлення всіх типів пошкодженого волосся

Я не наносила нічого , крім зазначених продуктів, тому після змиття маски , просушила волосся рушником і нанесла олійку-концентрат .

На моє волосся мені знадобилось трошки продукта, десь 1/6 від семплу.

Масло концентроване , в міру жирне , але не супер силіконове , вбирається в волосся добре . Залишає все той же приємний аромат✨

Волосся після всіх засобів висушується феном швидко, воно не обтяжене, розсипчасте, гарне. ✨

Загальний ефект та враження від користування засобами Premiere :

Засоби Керастаз часто дуже добре підходять моєму волоссю , особливо серія Kerastase Resistance .

Ця колекція також дуже сподобалась , волосся навіть без всяких спец укладок, а просто після фену та брашу, виглядає рівним , блискучим , структурованим , живим . Волосся стає густим , але не дубовим.

Воно нереально шовковисте , аж резинка для волосся сповзає 🤭 Аромат залишається на волоссі легкий, приємний . ✨

Ефект накопичується , з кожним разом все краще та краще. Але я чередую з іншими засобами .

На фото ефект після першого застосування .

Додаю фото та відео ⭐️

Дякую Мейкап та Керастаз за такий чудовий набір 🤩

Дякую за увагу 💕