Tanserb

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon. Мої відтінки: 15 “ Lead The Way” та 85 “Change Is Good”

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon. Мої відтінки: 15 “ Lead The Way” та 85 “Change Is Good”

В останній час мені все більше і більше подобаються засоби для вуст від Maybelline. Більшість помад-блисків у мене зараз як раз цього бренду. Ці олівці-помади мають деякі невеликі для мене недоліки, але особисто я їх дуже люблю

Оформлення. Пластиковий корпус. З одного боку кришка, що щільно закривається (не відкриється у сумці), а з іншого – точила (щоб кінець помади був завжди гострий. Але я нею не скористалась жодного разу, бо й округлим кінцем дуже гарно прорисовувати контур вуст)

Текстура/нанесення. Цім, доволі тоненьким грифелем дуже легко акуратно прорисовувати контур. По текстурі ці помади, наче звичайні, кремові. Дуже легко наносяться, гарно ковзає по шкірі вуст. Лягають ці помади відмінно. Не підкреслюють сухість, шелушинки, не дають ніяких проплешин, не провалюються до складок вуст.

Комфорт. На відміну від інших матових помад-застигашек, ці помади дуже комфортні на вустах. Вони сильно не сушать шкуру. І мають дуже легку, зовсім не липку текстуру, яку насправді не відчуваєш. Я звичайні помади відчуваю, а ці – ні. Такі вони легкі.

Аромат. Дуже приємний ванільно-карамельний. Відчувається тільки при нанесенні.

Maybelline New York Super Stay Ink Crayon. Мої відтінки: 15 “ Lead The Way” та 85 “Change Is Good”
Maybelline New York Super Stay Ink Crayon. Мої відтінки: 15 “ Lead The Way” та 85 “Change Is Good”

Фініш. Спочатку, як тільки наносиш цю помаду, її фініш сатиново-глянцевий. Потім помада починає застигати (це довгий процес, бо застигає вона хвилин 20), і фініш стає між сатиновим і матовим. Але не наглухо матовим. І застигає вона не намертво, як рідкі помади. Мабуть, тому вона і не так сушить губи, і не така матова

Стійкість у неї теж менша, ніж у рідких матових помад, що застигають. Каву вона витримає. Але їжу – ні. Якщо не їсти, то тримається досить довго, може і до 8 годин. Я б сказала, що стійкість у неї між звичайної помадою та матовою, яка застигає

Відтінок 15 “Lead The Way "пильний рожевий нюд. Не дуже блідий. Трохи яскравіше, ніш колір шкіри. Дуже гарний колір. На кожен день те, що треба

Відтінок 85 “Change Is Good” – більш яскравий рожевий с нотками червоного. Під гарний весняний настрій те, що треба. Гарно освіжає.

Висновки. Люблю ці помади за комфорт і невагомість на шкірі. За стійкість (хоч вона і не ідеальна). За сатиновий фініш і те, що вони не дуже сушать шкіру вуст. Ну і лінійка кольорів гарна. Думаю, що ще один колір собі куплю )

А у вас є така помада? В якому кольору? Вона Вам сподобалась? Ділитесь враженнями, дуже цікаво дізнатися вашу думку! Всім дякую за перегляд мого допису!