KsuLv

Розкішні губки з Gosh.

Розкішні губки з Gosh.

Не люблю матові помади за те, що більшість з них викликає неприємну сухість і грубо підкреслює текстуру губ, тому Gosh Velvet Touch стала знахідкою для мене! Адже це помада, яка не сушить, а навпаки зволожує губки!

Дизайн, колір, текстура:

Дизайн витончений і лаконічний: матовий чорний пластик з глянцевими вставками, на ярких видніється логотип.

Колір 002 Matt Rose - один з найпопулярніших відтінків матової лінійки Velvet Touch, відтінок дещо прохолодний, але на губах виглядає вражаюче 🔥

Текстура - кремова, фініш - матовий, але некласичний, ближче до сатину.

Розкішні губки з Gosh.
Розкішні губки з Gosh.

Виробник розкриває його: до складу продукту входить природний віск, який пом'якшує і живить шкіру, а також гіалуронова кислота. Вона забезпечує покриву глибоке зволоження і робить губи доглянутими, гладенькими без складочок і лущення.

✅ помада гарно пігментована, тому рівномірно перекриває губки з першого нанесення;

✅ комфортна в носінні, невагома, не створює відчуття стягнутості губ;

✅ присутній ефект зволоження;

✅ виглядає естетично, оскільки не підкреслює текстуру губ, як більшість матових помад;

✅ має приємний карамельний аромат, що швидко вивітрюється і не завдає дискомфорту;

Я б назвала стійкість вище середнього, помада витримує легкий перекус (додаю фото після зʼїденого тортика 😅), пиття води, стійкість у звичайних повсякденних умовах 5 годин.

Дану помаду рекомендую для любительок матових помад, які втомилися боротися з сухістю губ, а колір 002 можу назвати універсальним, що підійде як для денного, так і вечірнього макіяжу.