Кузя Ю-а

Сонечко в стрічку

Сонечко в стрічку

Однією з можливостей нагадати, що сонечко близько і літо теж - шиммер для тіла. Цього разу, я обрала український бренд Sovka.

Я реально обожнюю літо. Мене розриває на частини від цієї ситуації в загальному і єдине, що підніме настрій - справжнє літо. Я не типова. Я не люблю холод, сніг і не вбачаю краси в холодних порах року. Тому в календарі я відмічаю цифри 😂

А от красиве тіло, що не закутане в шуби і светри, що ніжно мерехтить під променями сонечка - от це естетично красиво, сексуально і ніжно водночас.

Блиск цього шиммеру максимально благородний. Текстура - легкого лосьону, колір, що не міняє колір шкіри, а лиш дає бронзовий підтон. І неплотний блиск шиммер. Мені так подобається. Не люблю плотне полотно, що блистить, бо виглядає ненатурально. А от цей бренд мені підходить. Аристократично і дорого.

Спробувала передати на фото наскільки делікатно розкидані блискітки , коли вони вже на тілі. Для мене це ідеал.

Неймовірний шимер «Золотий» від Sovka Skincare, що майже не має аромату. Впринципі мені це навіть добре. Бо не перебиватиме нанесений поверх аромат моїх парфумів. Крім декоративного ефекту, шимер забезпечує вашій шкірі комплексний догляд, оскільки у його формулі є гліцерин, олія трояндового дерева, вітамін Е та сквалан.

.Особливості Sovka Skincare Body Shimmer Gold:
- дарує шкірі тіла чарівний золотистий відтінок з легким блиском;
- має легку консистенцію, яка легко наноситься і розтушовується на шкірі;
- надає шкірному покриву сяйва і приголомшливого вигляду;
- містить спеціальні перламутрові часточки;
- можна використовувати на різних частинах тіла, таких як плечі, руки, ноги або декольте;
- для особливих подій, вечірок або просто для підкреслення своєї краси;
- може бути використаний самостійно або як доповнення до інших засобів;
- стійкий і тривалий ефект, що дозволяє насолоджуватися сяйвом протягом усього дня чи вечора.

Сонечко в стрічку