Сріблястий іній від Moon full Top Glitter Silver
Чудовий ніжний топ, сріблясти іскри. Але є одно але
Насправді я люблю манікюр зі звичайним глянцевим топом. Обожнюю цей глянець гель лаків. Але інколи хочеться різноманітності. Причому, іноді мені хочеться блискіток на ніжному, іноді на темному, то на червоному. Тому вирішила купити топ. Їм можна прикрасити будь-який відтінок гель лаку.
Цей топ глянцевий і в ньому намішані дуже дрібні сріблясті блискітки. Я б навіть сказала сріблястий пил. Дуже ніжний ефект. Блищить на нігті один в один як іній в сонячний зимовий день. Такими іскорками. Можна наносити одним шаром, можна кільками. Блискавки нашаровуються.