Tanserb

Сріблястий іній від Moon full Top Glitter Silver

Сріблястий іній від Moon full Top Glitter Silver

Насправді я люблю манікюр зі звичайним глянцевим топом. Обожнюю цей глянець гель лаків. Але інколи хочеться різноманітності. Причому, іноді мені хочеться блискіток на ніжному, іноді на темному, то на червоному. Тому вирішила купити топ. Їм можна прикрасити будь-який відтінок гель лаку.

Цей топ глянцевий і в ньому намішані дуже дрібні сріблясті блискітки. Я б навіть сказала сріблястий пил. Дуже ніжний ефект. Блищить на нігті один в один як іній в сонячний зимовий день. Такими іскорками. Можна наносити одним шаром, можна кільками. Блискавки нашаровуються.

Сріблястий іній від Moon full Top Glitter Silver
Сріблястий іній від Moon full Top Glitter Silver

На свотчах: на бузковому в один шар, на бордо - у два шари нанесений топ

За характеристиками топ добрий. Легко наноситься, добре сушиться в лампі, дає стійке покриття, зручну кисть. Все добре, але через рік топ сильно загустився. Причому користувалася я ним не часто. Закручую завжди флакони щільно. Дуже шкода, добрий топ, любила я його.

P.S дівчатка, хто знає, як можна розбавити густий гель лак? Читала, можна під гарячу воду флакон підставити. Є і спец.засоби - розріджувачі (і на Makeup бачила). Але не знаю, чи вони працюють?