Zera Khaibulaeva

Гідрогелева маска від Joko Blend

Гідрогелева маска від Joko Blend
Гідрогелева маска від Joko Blend
Гідрогелева маска від Joko Blend

Багато дівчат тут вже знайомі з альгінантними масками від Joko blend, це вже наші зірочки у клубі. І я також щиро в них закохана ☺️

Цього разу мені захотілось спробувати вже гідрогелеву маску «Сяяння волошки».

Отож поговоримо детальніше цю про маску.

Маска рекомендована для жирної та проблемної шкіри.

Призначення її - відновлення та заспокоєння шкіри від подразнень, звуження пор.

Вона нам обіцяє зняття подразнення, почервоніння, а екстракт пелюсток волошки очищає пори , надає шкірі пружності та еластичності та вирівнювання тону.

Фасування є 20 та 200 г. Звісно, вигідніше брати більший об’єм, але маленька упаковка дає нам можливість спробувати продукт та визначити для себе, чи є потреба у подальшому користуванні.

Гідрогелева маска від Joko Blend
Гідрогелева маска від Joko Blend

Аромат: так, він доволі насичений. Мені нагадує бальзам для волосся від пантін. Дуже сильно відчувається при відкритті упаковки. При нанесенні на шкіру він стихає, але все ж таки ще насичений.

А ще я не маю змоги вимірювати з великого обʼєму, тож мені простіше замішати вже розфасовану на одне використання.

На зворотній стороні є інструкція та склад.

Використання просте- насипати суху маску в суху ємність, додати 70 г ледь теплої води( я наливаю з під крану в склянку і переливаю), ретельно розмішати. Маска швидко застигає, тож одразу наносимо на очищену шкіру. Наносимо шпателем з підборіддя до чола.

Маску можна наносити на зону навколо очей.

Залишайте на 20-25 хвилин і знімайте одним шаром.

Тут виходить зняти дійсно одним шаром. Альгінантні в мене виходить поки знімати пластами.

Змивати водою потім немає потреби.

Старайтесь, не наносити на волосся☺️

По відчуттях після нанесення: через хвилин 5 відчувається холодок і легеньке стягування.

Після зняття шкіра приємна на дотик і трохи піідсушена. Але це в передбачувано, бо вона для жирної шкіри.

Після зняття нанесла крем і насолоджувалась легеньким ефектом ліфтингу та вирівнювання шкіри☺️

Мені сподобалась ця маска, а от від душку я б забрала. Тому поки надам перевагу знову ж таки альгінантним маскам. Наноситься і заміщується теж трохи довше ніж альгінантна. Але вона красива, з пелюстками волошок. Для поціновувачів такої бьюті-краси дуже рекомендую.

Частіше балуйте себе такими дрібничками, обіймаю ♥️