Ta_nyaaaaaaa

Гідрогелева маска для обличчя з какао Joko Blend

Гідрогелева маска для обличчя з какао Joko Blend
Гідрогелева маска для обличчя з какао Joko Blend

Вітаю у моєму дописі 💕

Лише нещодавно я вперше познайомилася з форматом гідрогелевої маски. Вона стала для мене справжнім відкриттям!

Це виявився такий зручний формат масок для домашнього використання, що я захотіла спробувати інші аромати гідрогелевих масок Joko Blend.

За порадами дівчат з клубу вирішила обрати маску з какао 🤎 Перевіримо, яка ж вона "сила какао"?)

Гідрогелева маска для обличчя з какао Joko Blend

Пакетик такий же, як у попередньої маски, повторюватися не буду.

Головне - відривна лінія працює гарно, маску вилучаю без додаткових приспособ.

Об‘єм 20 грам.

Враховуючи попередній досвід, одне упакування слід розділити на 2 рази, так як використовую маску лише натобличчя.

Якщо будете наносити на шию та зону декольте, то висипати треба вміст пакета повністю.

💵 Ціна зараз чудова - 46 грн. Без акціі вартість теж демократична і становить 62 грн.

Аромат цієї маски просто чарівний. Вона з какао, одна пахне не гірким какао (перепрошую за тавтологію), а солодким смачнющим молочним шоколадом 🍫

Цей запах заполоняє ванну кімнату та легко відчувається на обличчі.

Текстура неймовірно приємна. Маска у формі дрібного однорідного порошка білого кольору з легким коричневим відтінком, без додаткових вкраплень чи домішок, як це було з маскою з бурбонською трояндою (там були, відповідно, шматочки троянди, які так естетично виглядали🌹)

Він доволі лаконічний і загалом безпечний.

Glucose, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Silica, Theobroma Cacao Seed Powder, Green Coffee Extract, Sodium Pyrophosphate, Retinol Palmitate, Fragrance.

🟢 Glucose (глюкоза) - забезпечує енергію для клітин і використовується для зволоження шкіри.

🟢 Sodium Alginate (натрію альгінат) - цей компонент використовується для створення гелевої консистенції та має властивості, які сприяють утриманню вологи на шкірі.

🟢 Calcium Sulfate (сульфат кальцію) - використовується для створення гелевої текстури та зміцнення структури маски.

🟢 Silica (кремній) - зазвичай використовується я регулювальник текстури, допомагає розподілити і рівномірно змішати інші компоненти.

🟢 Theobroma Cacao Seed Powder (какао) - відомий своїми антиоксидантними властивостями та надає шкірі живлення.

🟢 Green Coffee Extract (екстракт зеленої кави) - сістить антиоксиданти, має протизапальні властивості та сприяє виведенню токсинів.

🟢 Sodium Pyrophosphate (натрію пірофосфат) - використовується для забезпечення стабільності формули та регулювання pH.

🟢 Retinol Palmitate (ретинол пальмітат) - форма вітаміну А, відома своїми антиоксидантними та антивіковими властивостями, підтримує здоров'я шкіри та стимулює клітинний обмін.

Цей компонент, до речі, здивував у складі маски найбільше)) І це приємне здивування 🥰

🟡 Fragrance - ароматизатор.

Отже, ці компоненти повинні працювати разом для забезпечення зволоження, живлення, антиоксидантного захисту та загального поліпшення стану шкіри. Ретинол пальмітат та екстракт зеленого кави здійснюють корисний вплив на структуру і зовнішній вигляд шкіри, а кремній та натрій альгінат сприяють збереженню вологи. Лише ароматизатор може не «зайти» чутливошкірим.

Вам привіт від Льовки 🐱 Сьогодні Його величність вирішила завітати на огляд))

Тут знову усе монотонно за інструкцією - 70 мл води на пакетик маски 💧

Так, у мене знову не вийшло розділити її навпіл, тому знову "по-багатому" - пакетик на одне використання😂

Однак як і з попередньою маскою, до ідеальної однорідної консистенції замішати маску у мене, на жаль, не вийшло. Залишилися великі і не дуже грудочки.

Швидесенько наношу на обличчя руками і лягаю відпочивати на 25 хв.

Виглядає вона не дуже, але аромат настільки шикарний, що вигляд уже не так турбує 🤤

Ой, ситуація страшненька 🙈

Видима судинна сітка, почервоніння (особливо підборіддя 😱), декілька запалень на чолі.

Як виглядає на обличчі не покажу 🤭 Через колір і вигляд це не дуже естетично.

Однак які відчуття! Ммм, аромат шоколаду, незначний холодок і повний релакс!

Знялася маска знову ідеально - одним пластом.

Після витримки маски обличчя відчувається максимально зволоженим, гладеньким, м'якеньким і навіть підтягнутим. Зникло подразнення, стягнутїсть та дискомфорт.

Так, дія маски з какао мені сподобалася ще більше, ніж з бурбонською трояндою 🔥

Обов'язково раджу переглянути відео, на ньому дуже наглядго помітний результат 🔥

Ось так виглядає обличчя після маски. Таке здорове сяяння, заспокоєння шкіри, зняття почервонінь, подразнень, приємний холодок і зволоження - усе це завдяки Joko Blend Cacao Power Hydrojelly Mask

Чи раджу цю масочку я вам? - Міліон раз ТАК!

За 46 грн це крутезний формат релаксу і зволоження шкіри.

А знімати маску одним шаром - особливий кайф))

Знову ж таки, прикріпляю різні гідрогелеві мачути цього бренду під будь-який запит та побажання 🫶🏻 Але саме ця з какао - моя щира рекомендація!

Особисто у мене гідрогелеві маски цього бренду точно будуть на повторі. Отак по-тихеньку хочу спробувати усі види ☺️

Дякую, що були зі мною ❣️