Павелко Аня

Відгук на догляд від Kerastase #testmakeupclub

Відгук на догляд від Kerastase #testmakeupclub

Виграла тестувальний бокс для волосся і тестувала його 2+ неділі.

Вміст боксу:

  • Декальцинуючий прешампунь
  • Декальцинуючий шампунь-ванна
  • Декальцинуючий кондиціонер
  • Маска-філер
  • Олійка концентрат

Для початку розповім про своє волосся:пряме,не фарбоване,легко плутається.

Далі в дописі я окремо розповім про кожен продукт та прикріплю до/після.

(спойлер: найкращі продукти це маска та олія)

Якщо раніше в моєму догляді були шампуні,кондиціонери,маски то про прешампунь чую вперше.

Спосіб застосування:Нанести засіб на вологе волосся та помасажувати.Залишити на 5 хвилин.

Консистенція: Гелева,прозора.

Запах: У всієї лінійки один,мені нагадує чоловічі парфуми.

На мою довжину волосся вистачило 3-4 натиски.

Враження:На жаль я не зрозуміла цей продукт,чистота волосся не продовжилась і ніякого результату не помітила.

Спосіб застосування: Нанести на вологе волосся поверх прешампуню.Спінити та помасажувати.Змити.

Консистенція: Гелева,молочного кольору.

Враження:Шампунь добре піниться,добре очищає шкіру голови,не сушить.Зазвичай мию волосся через день,з цим шампунем також,чистота не продовжилась.Як на мене звичайний шампунь.

Спосіб застосування: Нанести на чисте,вологе волосся.Розподілити по довжині та залишити на 3-5хв.Змити.

Консистенція: Кремова,молочного кольору.

Враження: Кондиціонер добре зволожує та розплутує волосся.Після нього волосся м'яке та пахуче.Рекомендую для базового зволоження.

10мл вистачило на 2 застосування.

Спосіб застосування: Нанести на чисте,вологе волосся.Розподілити по довжині та залишити на 5хв.Змити.

Консистенція:Кремова,густіше ніж кондиціонер,білого кольору.

Враження: Дуже крута маска,найкраща яка в мене була.Добре зволожує,розплутує та живить .Після неї волосся як з салону.Однозначно рекомендую.Згодом куплю повну версію.

15мл вистачило на 2 застосування.

Спосіб застосування: Нанести на вологе або сухе волосся.Не змивати.

Консистенція:Рідка,прозора.

Враження: Найкращий продукт в цьому боксі.Олійка дуже добре розплутує волосся.Запах після неї тримається до наступного миття.Якщо сумніваєтесь купувати чи ні,моя відповідь: однозначно так!! Обов'язково куплю повний розмір.

3,5мл вистачило на 5 застосувань.

Ось як і обіцяла до/після.