Daniela P

Мій догляд за зубками

Мій догляд за зубками

Нікому не секрет, що догляд за зубками має бути першим у вашій рутині...бо як там кажуть "бережіть зуби з молоду😅"...

Можливо мій догляд не прям таки ідеальний, але і стоматолог нічого поганого не казала...Головне це не забувати їх чистити, а не як в диттинстві, раз почистив, раз забув...

Як на мене досягнувши вже дорослого віку, що я зрозуміла, це те що ніколи не треба відкладати похід до стоматолога і відвідувати його хоча б раз на півроку-рік...

Основні правила мої в догляді за зубками:

  • Чистимо зубки мінімум двічі на день(рано і ввечері), я зазвичай чищу перед сном та вранці після їжі, але знаю що деякі люди чистять зуби вранці перед їжею.
  • Використовуємо завжди ополіскувач.
  • Користуємось зубною ниткою та не використовуємо зубочистки.
  • Користуємось тільки зубнимми щітками із мʼякою або середньої жорсткості щетиною.
  • Змінюємо зубну щітку кожних 3 місяці та після гігієнічної чистки в стоматолога.
  • Використовую ультразвукову електричну щітку із мʼякою щетиною. Зубки на дотик як після професійної чистки в стоматолога.

Зубна щітка - це те що має бути в кожної людини з маленького віку.

Я завжди вибираю щітку із мʼякою щетиною та середньої жорсткості.

Мʼяку щетину використовую, коли чутливі ясна після професійної чистки в стоматолога.

На щодень користуюсь середньої жорсткості.

Я перепробувала декілька видів зубних щіток, але поки що мій фаворит від Dr.Morgen.

Вище фото зубних щіток☝🏻

Зубна щітка із мʼякою щетиною бережно очищає зубки від наліту та не. травмує ясна. І ще класно що в ній на ручці є витискувач зубної пасти.

Зубна щітка із щетиною середньої жорсткості дуже добре вичищає зубний наліт і такоє не травмує ясна, але вона не така ніжна як із мʼякою щетиною. Сірі щетинки по середині чуть довші за біла.

Особисто мені ці щітки дуже подобаються, також на них часто бувають акції і вони досить бюджетні, знаю що їх рекомендують навіть деякі стоматологи.

Так як зубні щітки ми змінюємо кодних три місяці, то вони чудові за свою ціну.

Я перепробувала дуже багато зубних паст від Colgate, Splat, Sensodyne і ще багато інших. Деякі погано очищували, деякі викликали жахливу алергію у вигляді жосткого стоматиту по всій слизовій оболонці роту. Після цього випадку я стала прискіпливою до вибору зубних паст. Недавно вирішила із більш бюджетного сегменту перейти на вищий сегмент, які рекомендують стоматологи. До курапроксу я ще звичайно не доросла, але почала знайомство із зубної пасти від Elmax.

Мої враження і відгук на цю пасту:

  • Добре піниться, але і не занадто. Цим вона мені дуже сподобалась.
  • Не сильно мʼятний смак.
  • Безпечний склад.
  • Не викликала ні повишеної чутливості ясен, ні утворення зубного каменю, як писали інші в коментарях, і саме головне вона не викликала в мене алергію. За це окремий респект їй👍🏻
  • Її рекомендують більшість стоматологів.
  • Бюджетна ціна.

Упакування

Паста прийшла запакована у картонній коробці. Запломбована не фольгою, а такою пластиковою штучкою, яку тільки за допомогою кришечки можна зняти.

Мої зубки дуже щільно розташовані, тому жодний йоршик мені не підходить і я використовую зубну нитку.

Правда, я тільки не давно почала нею користуватись, але мені подобається.

Я обрала для себе досить бюджетну зубну нитку від Oral-B.

Нитка провощена із мʼятним післясмаком. Обʼєм - 50 метрів. Вистачить на довго.

Ці всі засоби досить бюджетні, але дуже класні за якістю. Тому можу і вам рекомендувати. Відгук цього разу получився таким досить розгорнутим.

Сподіваюсь комусь цей допис допоможе у виборі своїх доглядових продуктів для зубів😁

Хто користувався чимось із даного переліку - поділіться своїми відгуками🫶🏻