Zhukovka 🌸

MakeUp Club балує подарунками ♡

MakeUp Club балує подарунками ♡

Привіт, красуне 🐾
Сьогодні я хочу розповісти про олійку від українського бренду O'Bays , в яку ти точно закохаєшся і покажу спокусливі свотчі...♡ Але попереджаю, будь пильно та став сповіщення про появу, бо розлітається, як гарячі пиріжки 🔥.


Пакування 🫐
Воно на вищому рівні 🔝

Виглядає дорого , класу люкс , неможливо не закохатися 🖤 Космічне мерехтіння на чорному тлі приковує погляд🤩
Це олійка, яку не соромно дістати із сумочки в дорогому ресторані або просто подарувати улюбленій подрузі на День Народження 🎁
Мені довподоби неординарна форма аплікатора , користуватись досить зручно, але я б додала їй трішки м'якості 🪽.

Про неї 🫐
Сама олійка чорного кольору , яка і слугує окрасою засобу, проте потрапивши на губи вона чарівним методом перетворюється на ягідний відтінок, який зараз досить популярний 🔝.
На моїх губах він не виглядає барбі-рожевим , це саме темно-ягідний у стилі чорної смородини.
Доречі аромат просто приголомшливий, а саме - морозиво з чорної смородини , такий ніжний і солодкий, я у захваті від нього 🍨 .

На смак теж приємний , вже так вийшло , вирішила спробувати, не втрималась👀.

Було ? 😂

MakeUp Club балує подарунками ♡
MakeUp Club балує подарунками ♡
MakeUp Club балує подарунками ♡
MakeUp Club балує подарунками ♡
MakeUp Club балує подарунками ♡
MakeUp Club балує подарунками ♡

Для мене ця олійка стала найулюбленішою . Я мала і тінтуючі засоби , які давали саме яскраво-рожевий неприємний колір , і просто олійки для губ, котрі розтікались за межі та липли.

Але ця від O'Bays 🤤

Просто насолода ... Рівномірно розподіляється вустами , не липне, не розтікається, має суперський аромат, дає приємний ягідний відтінок і дарує естетичне задоволення.
Неочікувано для мене, але 10/10 ❤️